• «Шоу надзвичайно зворушило моє серце», - ділиться спонсор концертів «Шень Юнь»

  • Вівторок, 18 березня 2008 року
Пан Цзо Цісянь, власник Amiao Enterprise, спонсор концертів «Китайська феєрія» трупи «Шень Юнь» («Божественне мистецтво»), відвідав прем'єру виступу в Гаосюні (Тайвань) 4 березня.

Велике враження на Цзо справили образи, почерпнуті з культури й традицій стародавнього Китаю. «Китайська культура налічує більше 5000 років. Історія і знання географії, яку ми могли вивчати у минулому, все це поєднано в сьогоднішньому шоу. Концерт спонукає до роздумів, чи є в нашому житті щось, окрім матеріального, або що ще ми можемо зробити для нашого суспільства», - поділився пан Цзо під час антракту.

З номерів, показаних у першій частині концерту, особливе враження на пана Цзо справила «Жінка на Місяці» і «Барабанщики двору Тан». Він підкреслив, що творці відобразили м'якість жінки, а потім продемонстрували силу чоловіка, створивши відмінне поєднання. Цзо також відзначив рівень декорацій, створених із використанням високих технологій: «Декорації сповнені різноманітності, у супроводі та в поєднанні з музикою вони стають вражаюче живими, проникаючи у внутрішній світ глядача. Я думаю, кожен поділяє мої почуття, я відчув справжній трепет. У щоденному житті в нас рідко буває можливість порушити такі почуття. Шоу надзвичайно зворушило моє серце, воно підводить нас до роздумів про те, як слід діяти в майбутньому».

У розмові по закінченню шоу Цзо сказав, що декорації, які використовуються в «Китайській феєрії», слід зберегти для майбутнього. «Шоу дивовижним чином представляє китайську культуру, особливо династії Тан. Декорації та обладнання, що використовуються в шоу, - все є прекрасним, їх слід якомога акуратніше зберегти для того, щоб цю пишність можна було передати майбутнім поколінням, - уважає він. - Цей зразок культурної витонченості є дорогоцінним для всього людства. Якщо його дбайливо не зберегти, то як ми знатимемо звідки прийшли?»

Amiao Enterprise продає воду з гір Бейдау округу Піндун. Цзо Цісянь заявив, що вдячний за можливість бути спонсором «Китайської феєрії». Він також подякував The Epoch Times, артистам та організаторам виступу.

Лінь Лань. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі