• Знаменита тайваньська танцівниця висловлює своє захоплення Китайською феєрією

  • Середа, 12 березня 2008 року

Лі Цай-е - одна з найвідоміших танцівниць Тайваню. Починаючи з 1940 р. її життя присвячене танцю. Вона також вивчала в Японії і сучасні танці, схильні до європейського впливу.

Пані Лі прокоментувала проглядання «Китайської феєрії» в Гаосюні так: «Трупа «Божественне мистецтво» дозволяє глядачам побачити силу і красу мистецтва. Кожна поза, рух, стрибок чудові; у нас є можливість бачити, як добре вони вдосконалюють себе. Прекрасний виступ зачарував мене, особливо номери з барабанами. Це могутньо, дуже могутньо! Я немов повернулася в свою юність, адже мені 83 роки».

Пані Лі відзначила, що цим юним китайцям, які проживають за межами Китаю, зовсім не просто передати майбутнім поколінням традиційну культуру Китаю. Пані Лі дала дуже високу оцінку рівню танцювальної майстерності і рухам тіла виконавців: «Вони дійсно вражаючі і незвичайні. Я відчувала їх величезну самовідданість; виступів торкнулися найглибші струни моєї душі. Я щиро схиляюся перед їхніми хореографами». Пані Лі висловила своє захоплення талантом хореографів за таке гармонійне поєднання традиційного і сучасного.

На питання про вплив світового турне групи Шень Юнь («Божественне мистецтво») на сьогоднішнє людське суспільство, Пані Лі відповіла: «Впевнена, що кожен переживає ті ж почуття, що і я; ці люди можуть відновити чесноту, вони здатні жити за принципами чесноти: Істина, Доброта і Терпіння».

Щоб надихнути танцюристів «Шень Юнь», Пані Лі додала: «Ніколи не зупиняйтеся, як не зупинялася я. Дуже сподіваюся, що зможете продовжити ту прекрасну справу, яку робите, і ніколи її не залишите. Я вірю, що всі перешкоди можуть бути подолані, і сподіваюся, ви знову приїдете до нас наступного року».

Незважаючи на те, що Пані Лі 83 роки, вона відмінно виглядає, а її пристрасть до танців з віком нітрохи не зменшилася. Її слава танцівниці і відданість танцям загальновідомі: 26 січня 2008 р. її запросили виступати в Nagoya Dance Showcase, в Нагої, Японія.

Ван Хань. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...