• Тріумфальні спектаклі Chinese New Year Spectacular у Сан-Франциско

  • Понеділок, 3 березня 2008 року

Сан-Франциско: наприкінці січня в театрі, побудованому в ефектному стилі іспанського палацу XXII століття, Orpheum Theatre, із величезним успіхом пройшли гастролі трупи "Божественне мистецтво", яка приурочила свої спектаклі до китайського Нового року.

Створення в 2004 році в Нью-Йорку трупи "Божественне мистецтво" мало на меті відродження 5000-річної унікальної культури Китаю.

Усі спектаклі завершувалися гучною овацією перейнятих захватом глядачів.

Наташа Попович, колишня стюардеса American Airlines, відзначила, що, живучи в такому різноманітному за етнічним складом місті, як Сан-Франциско, у неї є багато друзів китайського походження, які ознайомили її з їхньою чудовою культурою.

"Ми любимо китайську культуру й були щасливі стати свідками її фантастичного представлення", - сказав Моє Файаз, колишній співробітник Intel із Сакраменто, що прийшов на спектакль із своїм другом Джефом Тахіді.

Джоан Кузма, медсестра із Сан-Матео, сказала, що "хореографія була блискучою. Весь спектакль був дивовижно чистим і надихаючим. Чудово піднесена ідея про важливість духовності, необхідність бути доброю людиною, що має величезне значення в наші дні".

Аббі МсГріві, яка прийшла в театр із своєю маленькою собачкою, зізналася: "Я дізналася багато нового про богів Сходу. Але понад усе я була вражена і зворушена сценами, що змальовували переслідування Фалуньгун. Вони були такі правдиві й так майстерно зроблені".

На Евелін Хоєй велике враження справив китайський балет, який вона визнала за "справді вражаючий". Вона відзначила, що, в порівнянні з класичним балетом Заходу, балетна трупа Spectacular "передає більше відчуттів плавними, текучими рухами і танцює в дивовижній гармонії. "Евелін поцікавилася, скільки років потрібно вчитися, щоб стати професійним артистом традиційного китайського танцю".

Джіл Хорн - художниця, автор костюмів і актриса, яка виступає в театрі на знаменитій горі Mount Shasta, показує начерк костюмів, які вона зробила під час спектаклю.

В інтерв'ю Джіл зізналася: "Я відчула божественне походження цього спектаклю. Також приголомшена його красою та величчю".

На питання про її улюблену театральну роль Джіл відповіла: "Історична роль місіс Франклін. Коли, граючи, ти відмовляєшся від свого его, то починаєш відчувати проникнення божественного, яке пробуджує досконалість і неземну красу..."

Коментуючи Spectacular, Джіл Хорн сказала: "Слова, що з'являлися на екрані під час співу, так важливі людям сьогодні. Вони дають їм надію, допомагають усвідомити важливість перехідного періоду, що настає, коли духовний початок, сама суть любові спускається з небес... І життя того, хто здатний це сприйняти, буде змінене".

Джіл дуже сподобалися "Плоди доброчесності", в яких показана історія двох сучасних підлітків. "Я була зачарована розвитком подій, спілкуванням хлопців із космічними істотами і подальшою їх трансформацією, пробудженням їхньої доброчесності".

На закінчення Джіл Хорн сказала: "Спектакль Chinese New Year Spectacular блискуче показав, що божественні істоти чекають, коли ми усвідомлюємо їхнє існування. Більш того, вони намагаються привернути нашу увагу до того, що їхньою любов'ю пронизана наша планета і кожен із нас. Spectacular - гігантський крок у правильному напрямі!"

Наталія Теплицька. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...