• Танцювальні номери вселяють надію

  • П'ятниця, 22 лютого 2008 року

Дуйсбург. Сьюзан Бауверс багато працює за кордоном і є громадянкою світу. Через два дні після шоу в Дуйсбурзі вона повинна летіти в Дубай.

Вона відкрита для різних культур в різних країнах, до яких у неї великий інтерес, тому вона зацікавилася виступом групи «Божественне мистецтво» (Шеньюн), яка представляє традиційну китайську культуру.

«Яке щастя, що моя мама змогла сьогодні увечері повернути квитки на інший концерт, і у нас з'явилася можливість подивитися це шоу», - натхненно повідала вона Великій Епосі. Її мати, яка стояла поряд, спокійно посміхалася. Вона була до глибини душі зворушена концертом, але, в порівнянні з дочкою, її коментарі були лаконичніші.

Доля людини зумовлена, але не незмінна, одна праведна думка може змінити життя. Так пояснила ведуча концерту ідею танцювального номера «Плоди доброти». У цьому номері один простий вчинок двох молодих людей, що виражав пошану Небу, мав серйозні наслідки. Один із хлопців спробував укрити статую Будди від дощу. Нагородою для нього стала книга, здатна показати шлях до просвітління. Сьюзан Бауверс також дотримується думки, що в житті все вже зумовлено, і можна змінити тільки деякі деталі. «Твоя карма все одно завжди визначатиме твоє життя. Я вважаю цей танцювальний номер з двома хлопцями, Буддою і різними богами дуже-дуже красивим, у тому числі й з погляду хореографії. А також момент, де вони обидва сплять, потім прокидаються і бачать, що їх доля змінилася. Колишні грубіяни, для яких нічого в світі не мало значення, були чудово зображені». На її думку, потрібно більше створювати таких номерів, тому що вони спрямовані на молодь. «Цей номер вселяє надію. Деякі інші танцювальні номери також дарували віру в краще, і це чудово».

«Що ще я знайшла дуже гарним - це група, яка демонструвала такі поняття, як свобода, справедливість, терпіння. Я вважаю, що це було дуже добре зроблено». А також сцена у в'язниці, яка показала, що, пройшовши через страждання, можна стати сильнішим. Зображення та інформація, що виникають на задньому плані, були просто фантастичними, це дійсно було дуже, дуже красиво». Висловлене Сьюзан Бауверс стосується двох номерів - «Сила пробудження» і «Ожила квітка лотоса».

«Цей інструмент, який насправді не схожий на скрипку, був чудовий!» Музика эрху (яку іноді називають китайською скрипкою - прим. пер.) настільки сподобалася Бауверс, що вона побажала більше дізнатися про це. При цьому виступи тенора і тексти пісень їй здалися дуже хорошими. «Всі тексти чудові».

«Я відчула себе справді збагаченою». Проте Сьюзан Бауверс хотілося б бачити ще більше танцювальних номерів, присвячених Стародавньому Китаю і його культурі. «Старе чудово поєднується з новим!»

Марія Чжен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...