• Член міської ради: «Китайська культура - це прекрасна знахідка для Детройта»

  • Четвер, 31 січня 2008 року
«Я думаю, щ о це прекрасна ідея! Це дає можливість насолодитися красою китайської культури, а також приносить стільки користі жителям Детройта», - поділилася враженнями про Гала-концерт, присвячений китайському Новому рокові, знаменита співачка звукозаписної компанії «Motown», а нині ще й член міської ради Детройта Марта Рівз.

Рівз не одна має таку думку. Багато чиновників і лідерів общин району Детройта були раді приїзду такого унікального й вражаючого китайського культурного шоу.

Лідер міської ліги Детройта професор Максин Пауел заявив, що Гала-концерт може допомогти жителям Детройта краще ознайомитися з азіатською культурою чудовим способом - через музику й танець.

«Барвисто й прекрасно, не впевнений, що коли-небудь у своєму житті до цього мав змогу бачити таку різноманітність кольорів!» - вигукнув Метт Кері, директор по маркетингу DPTV (Громадське телебачення Детройта) і Громадського радіо Детройта, 90.9 FM.

«Я також дізнався про переслідування Фалуньгун і про комуністичну партію. Я раніше вважав, що китайці згодні з цим. Я не мав уявлення, що вони відчувають насправді».

Альберт Філдс - координатор особливих проектів при кабінеті мера Детройта Квейм Кілпатрікса - сказав, що він дуже радий, що відвідав концерт:

«Він був дуже барвистим і чаруючим», - відзначив він. «Я вважаю, що це шоу дає можливість багатьом із нас ознайомитися з культурою, про яку ми мало що знали, і побачити аспекти цієї культури, про які ми не мали уявлення».

«Мені дуже сподобалося!», - каже Джордж, уродженець Шанхаю, що проживає зараз у Клівленді. «Мені сподобалися всі номери концерту, і я відчув, що вони дійсно відображають китайську культуру».

«Гала-концерт дає нам змогу побачити різні грані Китаю, дізнатися про те, що відбувалося в минулому і що відбувається зараз», - пояснив Деррік Міллер. «Я відчув, що це шоу сприяє нашому розумінню китайської культури».

Деякі люди вважають, що Гала-концерт - культурна подія, яку не можна пропустити, тому поділилися своїми враженнями з іншими.

Лєнае Шиверс - президент китайського клубу при школі іноземних мов у Детройті - надала можливість відвідати Гала-концерт у Detroit Opera House 12 студентам. За її словами, всім студентам сподобалося шоу. Шиверс цікавиться китайською культурою впродовж багатьох років, а її дочка вивчає китайську мову в школі. «Через цей концерт я дуже добре зрозуміла, які труднощі доводиться долати людям у Китаї», - відзначила вона. «Я відчула, що шоу подане щоякнайкраще: воно проливає світло не лише на китайську культуру, але і дає зрозуміти, що там відбувається зараз».

Існує ще безліч шансів насолодитися чарами Гала-концерту, присвяченого китайському Новому рокові. Після концерту в Детройті група «Божественне мистецтво» 24 січня виступила в Мінеаполісі, потім дала три концерти 25 і 26 січня в Чикаго. Гала-концерт також пройшов у Сан-Франциско 23-26 січня.

«Велика Епоха» є спонсором Гала-концерту.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...