• Ми відчули смак китайського Нового року

  • Четвер, 17 січня 2008 року

Сем Парк  з Атланти привів свою сім'ю подивитися Гала-концерт, присвячений китайському Новому року, який проходив 4 січня в Атланті, Джорджія.

Сем - президент компанії SBA, що займається нерухомістю, і голова азіатсько-американської політично-економічної професійної асоціації. Сем родом з Кореї. Він живе в США вже 32 роки.

Сяосень Ван, дружина Сема, також страховий агент. Вона родом з Чаньчуня, провінція Цзілінь, Китай. Шоу доставило їй радість дещо в іншому сенсі, ніж її чоловікові.

«О, мені сподобалося це! Це насправді дивовижно. Я була дуже здивована, тому що живу в Америці 20 з лишком років і вперше бачу такі прекрасні китайські танці», - говорить Сяосень.

Сяосень найбільше сподобався монгольський танець з чашками. Вона говорить, що почуває себе чудово, тому що відчула смак китайського Нового року.

Дочка Сяосень Хуей Тен вчиться у Ватсонській середній школі в Марієтті. Вона каже: «Я думаю, що це дуже творчий спектакль, там було багато танців, на які приємно дивитися.  Танці були просто прекрасні. Фарби просто зачаровують, мені дуже сподобалося, це було красиво. Мені сподобалися барабани, барабани людей династії Тан і монгольський танець з чашками, це було так здорово, що чашки не падали. Я дуже задоволена».

«Це було видатне дійство, яке  привертає увагу, яке демонструє культуру, і мені воно сподобалося», - говорить Сем.

Енні У. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...