• «Більш ніж прекрасно - це було блискуче»

  • Середа, 20 лютого 2008 року
Нью-Йорк. «У програмі йдеться: «Пишність Нового року» (New Year Splendor). Але це було навіть більше, ніж прекрасно - це було блискуче», - сказав Лестер Коен, який відвідав суботнього вечора шоу «Chinese New Year Splendor» в Радіо-Сіті Мьюзік Хол.

«Для такого рівня професіоналізму групи це місце проведення краще, ніж будь-яке інше в світі. Я маю на увазі, що це було просто дивовижно.

Щодо декорацій - я не знаю, як вони це зробили. Чи було це цифрове відео, або щось інше, але, безумовно, це було незвичайно захоплююче дійство», - сказав містер Коен, хваливши декорації шоу із спецефектів.  Він продовжив розмову обговоренням хореографії та ідеї, яку виніс із шоу.

«Наскільки я зрозумів, це був китайський балет. Це було дуже видовищно. Потрібно відзначити роботу хореографів. Ніде в світі ви не побачите шоу, подібного цьому, тим більше в Китаї, де навіть заборонені ідеї духовності. Підводячи підсумок, хочу сказати: я дуже радий, що пропустив свій теніс і прийшов на це приголомшливе новорічне торжество», - сказав він.

«Я вважаю, що ще більше американців повинні відвідати і побачити це шоу, яке містить в собі дуже могутнє послання. Багато людей погодяться з цим, та і як ви можете не погодитися з ідеєю добродійного життя? І непорочного життя? Тому, звичайно, це відіграє просвітницьку роль для дітей, просвітницьку роль для дорослих, і я думаю, це служить великій меті».

«Я б хотів прийти знову, щоб моя онучка побачила сцену з барабанами».
«Співаки були дуже хороші. Їхній талант дивовижний. Тенори і сопрано, і, зрозуміло, сама ідея спектаклю в перекладі з китайського - були дуже хороші. Мені не вдається знайти подібного порівняння в звичайній музиці, яка звучить у всьому світі. Це послання філософське, добродійне, воно очищає ваше життя від хаосу... Це надихає».

«Я був надзвичайно вражений співаками і глибиною задуму, який, принаймні, з'ясовуєш з китайського перекладу. Більшість американської музики - це ритм і джаз, і ви не можете відчути в ній глибину змісту, ідеї для мого покоління».

«Я чую мелодію, але не знаходжу в ній послання. Покійний Френк Синатра так само приголомшливо вимовляв слова».

Для отримання інформації про світове турне шоу групи «Божественне мистецтво», будь ласка, відвідайте САЙТ.

Версія англійською   

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...