• «Ми всі відчули, що це шоу приголомшливе!»

  • Вівторок, 26 лютого 2008 року

Пан Чай - китайський кухар, який переїхав до Японії 8 років тому. 17 лютого він відвідав виступ групи «Божественне мистецтво» і назвав його дуже зворушливим у культурному і духовному відношенні.

Пан Чай не залишив театр відразу ж після закінчення шоу. Він стояв у кутку, тихо читаючи програмку. Його очі почервоніли від сліз. «Ми були глибоко зворушені після проглядання шоу, - говорить він. - Особливо в другій половині концерту, де були відображені ідеали Істина, Доброта, Терпіння. Насправді, це саме те, до чого люди прагнуть духовно. Ми були глибоко зворушені після проглядання шоу. Ми відчули себе китайцями».

Не в змозі стримати своє захоплення, Чай додав: «Це втілення справжньої 5000-літньої історії китайської цивілізації, що повністю відрізняється від концертів, які я бачив у Китаї. Ті танці, які виконуються в Китаї, не несуть у собі ніякого істотного змісту. Після їхнього перегляду в моїй свідомості нічого не відкладалося. Танці, які я побачив сьогодні, навпаки, змусили мене відчути піднесення.

У наш час через систему освіти в Китаї, ми, молоді люди, не маємо можливості дізнатися і мати краще розуміння про богів і будд. Після того, як я подивився Гала-концерт у минулому і цьому році, я дійсно зрозумів, що боги і Будди всюдисущі. Ми можемо це по-справжньому відчути: боги і будди, вони разом з нами».

Пан Чай порекомендував концерт багатьом своїм друзям, тому що він отримав велике задоволення від проглядання шоу минулого року. Цього року вони прийшли всі разом. Чай говорить: «Ми всі відчули, що це шоу приголомшливе».

Велика Епоха є почесним спонсором концертів групи «Божественне мистецтво».

Чжень Цзихуей. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...