• Керівник асоціації іноземної преси називає новорічне шоу Splendor «дивовижним»

  • Субота, 23 лютого 2008 року

На представленнях Splendor, присвячених китайському Новому року, в концертному залі «Radio City», творчий колектив «Божественне мистецтво» продемонстрував спрвжню китайську культуру, чим уразив глядачів Нью-Йорка.

Сьюзан Адамс, виконавчий директор асоціації іноземної преси в Нью-Йорку, назвала виставу Splendor «дивовижним» видовищем. «Костюми були чудовими, а також прекрасне використання кольору і світлових ефектів», - говорить вона.

Адамс сказала, що через особливу послідовність і витонченість рухів танцюристів, костюми видимо подовжували руки. Танцюристи - чоловіки також здавалися їй "незвичайно сильними і витонченими".

У виступах «шифонові шарфи прекрасно передають рух хвиль», а номер з барабанами просто «захоплює дух». «Синхронізація танцю і барабанної музики була чудовою; хореографія також була на дуже високому рівні».

Традиційні костюми і тривимірний фон позаду сцени справили глибоке враження на глядачів. Адамс також це відзначила, захоплюючись виставою Splendor. «Зорові ефекти - абсолютно прекрасні, також можна було добре розглянути оригінальні, художньо виконані декорації».

Унікальність спектаклів колективу «Божественне мистецтво» була визнана глядачами у всьому світі. Адамс також вважає, що їх не можна порівняти ні з якими виступами на Бродвеї.

«Дійство проходить в абсолютно чарівній манері, - сказала Адамс. - "Захоплююче видовище" ("Spectacular" - це назва одного із спектаклів колективу «Божественне мистецтво» - прим. перекладача) в безпосередньому розумінні цього слова».

Міжнародний проект «Велика Епоха» - один із спонсорів китайського Новорічного шоу The Chinese New Year Splendor.

Надія Гатас. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...