• Президент національного університету Тайнаня: «Захоплююче художнє видовище досягло вищої точки досконалості»

  • Вівторок, 11 березня 2008 року

Після проглядання шоу творчого колективу Шень Юнь («Божественне мистецтво») в Тайнані, ректор Національного Тайнаньського університету Леу пані М. Хуан сказала, що для опису всієї пишності цього дійства, їй спадає на думку тільки «вища точка досконалості».

Хуан відзначила, що була вражена танцями і відчула колосальні зусилля, прикладені танцюристами під час тренувань і генеральних репетицій. Вона також додала, що протягом усього концерту майстерність танцюристів була бездоганною, а спосіб художнього цифрового оздоблення сцени вона вважає «дивовижним». Вона підкреслила, що видовище таке чудове, що кожному слід взяти з собою свою сім'ю і прийти на перегляд.

Пані Хуан надала особливе значення тому, що творчий колектив Шень Юнь відродив красу, властиву традиційному китайському танцю і визнала шоу надихаючим і зворушливим.

В рамках програм як найбільш вражаючу пані Хуан відзначила постановку «Жінка на Місяці», яка протягом тривалого часу була «нашою традиційною легендою». Вона особливо здатна збудити спогади китайського народу про традиційні китайські танці.

Пані Хуан назвала виступ «прекрасним».

Ван Сяо. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...