• Група Шень Юнь дала перший із чотирьох концертів у Парижі

  • Понеділок, 10 березня 2008 року
ПАРИЖ: Група Шень Юнь («Божественне мистецтво») дала перший із чотирьох концертів  ув Палаці конгресів в Парижі в суботу, захоплюючи аудиторію своїм  виступом справжньої китайської культури.

Пані Телерьє, професійна балерина з Чилі, не була винятком.

«Я живу в Чилі, але у мене є брати і сестри в Кореї і В'єтнамі. На цьому концерті ми дійсно відчули суть і всю спадщину Азії, - сказала вона. - Це шоу випромінює щось, незалежно від того, що зараз відбувається в Азії. Знаходячись тут, ми відчули стан спокою і велику кількість позитивних інформацій».

«Я сподіваюся, що під час Олімпійських Ігор цей спокій і позитивність також переважатимуть. Це щось могутнє, і ця сила вселяє в нас мужність, і також дарує надію», -  додала Телерьє.

Ерв Ферон, заступник «Meurthe et Moselle», описав концерт як «освіжаюче і барвисте шоу, в якому можна відчути, що люди хочуть передати культуру та історію».

Пан Мелік, працівник охорони здоров'я, відчув, що шоу подарувало чарівний стан гармонії: «Шоу дуже гармонійне, професійне і чарівне. Воно заповнене поезією і мріями; свято для очей і вух».

Пані Пьєр, дослідник, звернула увагу на артистичну красу дійства.

«Танці прекрасні. Костюми і пейзаж прекрасні, все добре поєднане. Оркестрова музика дуже красива. Це шоу відкрило для нас китайську музику».

«Я провів чудовий вечір», - говорить моряк Жан Бентаа. - Пейзажі, костюми і пісні були чудовими. Це було схоже на мрію».

Жан-Клод Бекон, пенсіонер, відчув, що шоу справило на нього глибоке враження своєю красою і  близькістю до Сходу: «Як я вже сказав, мені близький Схід. Я вважаю концерт прекрасним, незабутнім. Це - казка, яка зачарувала мене. У артистів є цей талант - перетворити красу. Концерт був навіть красивішим, ніж минулого року».

Велика Епоха - почесний спонсор концертів Шень Юнь.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...