• Відгук китайського глядача: «'Насолода' - дуже слабке слово для того, щоб описати мої відчуття!»

  • Вівторок, 4 березня 2008 року

ГААГА, Нідерланди. Увечері 19 лютого, незвжаючи на те, що група "Шеньюнь" виступала вже довгий час, Лі А. Леонг і його сім'я все ще знаходилися в Театрі світового форуму, бажаючи щоб незабутній вечір міг тривати ще довше.

Лі, який проживає на північному сході Нідерландів, привів три покоління своєї сім'ї на концерт, включаючи свого батька, який був в інвалідному кріслі.

Коли репортер вітав Лі, той вигукнув: «Дійство було грандіозним!» Він сказав, що слово "Насолода" не може повною мірою описати його відчуття. Його 70-річний батько повторив «Це було дуже добре!» три рази, кажучи дуже голосно, щоб упевнитися, що репортер почув його. Синові Лі також дуже сподобалася вистава: «Вона була захоплюючою! Чудовою! Спасибі тобі, "Шеньюнь"!»

Пан Лі - гонконзький іммігрант, який працює в електричній компанії в Гаазі. Будучи буддистом, він сказав що принцип, за яким він намагається жити, - це співчуття. Його друг повідомив репортерові, що Лі запропонував продавати квитки на виставу в його магазині в китайському кварталі. Це набагато спростило придбання квитків для китайців, які живуть там.

Пан Лі додав, що вони купили свої квитки дуже давно: «Я повинен був купити квиток заздалегідь, щоб отримати хороші місця, тому що я знав, що таке велике шоу приверне багато людей».

Цзянь Пєїпєї - китайський скрипаль, який живе в Гаазі. Після проглядання концерту, вона висловила своє захоплення побаченим: «Це - дійсно видатний спектакль. Він унікальний. Він дуже відрізняється від виступів у материковому Китаї». Цей концерт нагадав їй, що Китай є величезною країною, з багатьма різними областями, кожна з унікальними танцями і легендами.

Цзянь розповіла, що їй дійсно сподобалися танці: «Монгольський танець - мій улюблений номер. Але інші номери також чудові!»

Вень Хуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...