• «У концерті дуже добре зображено ідею просвітлення»

  • П'ятниця, 29 лютого 2008 року

«Церемонія відкриття проходила, немов на небесах. Я обов'язково пораджу людям із мого інституту подивитися цей концерт, в якому так яскраво виражено ідею просвітлення. Я думаю, ми зможемо експериментувати над станом медитації, це цілком перегукується з нашою діяльністю», - сказав Фабриціо Лапіакс, викладач Гностичного інституту.

«Це було прекрасно... звичайно, я чекав деяку традиційну культуру, але вони з'єднали разом духовність і культуру. Все це є символічним, наскільки я розумію. Кожен номер має два значення: ви можете бачити матеріальну й духовну сторону».

Фабриціо з його дружиною, Арою Лапуа, прийшли 6 лютого на новорічний концерт «Chinese New Year Splendor» у Нью-йоркському «Radio City». «Цінності кожної культури універсальні, - сказав Фабриціо. - Я думав, що концерт буде присвячено новому рокові щура (за східним календарем). Тепер я розумію, що концерт подав усю китайську традиційну культуру».

Ара, секретар у Нью-Йорку, поділилася своїми враженнями: «Це було дуже красиво. Мені сподобалися танці. Все було дуже добре організовано».

Змальовуючи цінності минулого, концерт прагнув показати глядачам суть 5000-річної культури Китаю за допомогою номерів "Відданість Юе Фей" і виступів, які демонстрували людську гідність, співчуття та інші чесноти.

Також Ара додала, що один із номерів, який їй сподобався, називався «Плоди доброчесності», в ньому була показана історія про двох підлітків, які випадково забрели до буддійського храму. «Очевидно, все має глибокий духовний зміст. Наприклад, ці два підлітки, що шукали розваги, в кінці здобули своєрідне просвітлення», - сказала Ара. - «Мій чоловік привів мене на концерт. Він цікавиться буддизмом і китайськими вченнями. Йому це було дуже цікаво».

«Велика Епоха» є почесним спонсором концертів «Chinese New Year Splendor».

Ян Якілек. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...