• «Я отримала величезне задоволення від концерту»

  • Понеділок, 17 березня 2008 року

Перший виступ трупи «Шень Юнь» у Відні завоював серця глядачів.

Тирс Шилінгер, технолог, каже: «Мені дуже сподобався сьогоднішній концерт. Спеціально для нас був показаний абсолютно новий стиль у культурі танцю й рухів. Це дуже цікаво. Це неймовірно захоплююче для мене, і все це припало мені до душі. Я хотів би привести на концерт своїх друзів, оскільки вважаю, що це чудово. Шкода, що трупа «Шень Юнь» залишиться тут тільки до завтрашнього вечора».

Клодін Гуерелл, банківський службовець, поділилася своїм враженням: «Я думаю, що це прекрасно. Мені дуже сподобався сьогоднішній концерт».

Ангеліка Фішер сказала, що вона була захоплена барвистими костюмами. «Мій улюблений номер - «Німфи Моря», під час виступу яких на задньому плані красиво стікає вода». Вона також додала, що її дуже зацікавили танці з віялами.

Ренате Доноер, колишній банківський службовець, яка супроводжувала їх на вечірній виступ, додала: «Я думаю, що це чудово, дійсно чудово. Вони оживили водопади. Вони такі яскраві, що просто неймовірно. Я отримала величезне задоволення від усього концерту».

Після наступного виступу у Відні в п'ятницю, концерт пройде в Братиславі в неділю, потім наступного тижня в Празі. В цілому 35 виступів відбудуться в 14 європейських країнах.

The Epoch Times є почесним спонсором концертів «Шень Юнь».

Хуан Цзінь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...