• Чистота Істини і Милосердя чудова

  • Четвер, 20 березня 2008 року

Гаосюн: 4 березня на прем'єрі концерту «Китайська феєрія» трупи Шень Юнь («Божественне мистецтво») в Гаосюні в залі були присутні буддійські ченці і черниці, одягнені в жовті ряси. Вони приїхали з буддійського монастиря Баодін, району Біндун, в південній частині Тайваню. Настоятель монастиря привіз 12 ченців і черниць подивитися "Китайську феєрію".

Ши Фагуан розповів, що в ту хвилину, коли його учні вперше побачили рекламу "Китайської феєрії" «Божественне мистецтво» в журналі, слова «Шень Юнь» («Божественне мистецтво) їх просто зачарували. Таким чином, він вирішив привезти цих учнів подивитися виступ і дізнатися, як божественне мистецтво представлене за допомогою танцю.

Концерт справив на Ши Фагуан сильне враження. Він поділився: «Я відзначив ніжність і красу, яку вони показали на сцені. Вся моя увага була поглинена кожною дією, що відбувалися на сцені, включаючи кожен рух, вираз облич і так далі Зовсім не просто на цій землі виразити те, що викладене в міфах і легендах. Я також побачив у цих стародавніх оповідях милосердя і благородство. Концерт настільки чудовий і досконалий, що я просто у захваті».

Ши Уюн (Shi Wuyong), інший буддійський чернець, який сидів поряд з Ши Фагуан додав: «Мене глибоко вразив номер «Сходження небесних Царів», на самому початку концерту. Ми, ймовірно, спустилися на цю землю через свою жадність і пристрасті. Мені було так сумно і хотілося плакати».

Я запитав себе: «Чому ж я був таким жадним? Чому інші можуть бути такими спокійними і безтурботними, а я все ще помиляюся в людському світі. Ці танцюристи були дуже вражаючими».

Під час проглядання номера «Лотос, що розпускається», до Ши Уюна прийшло розуміння: «Істинно віруючий обов'язково захистить своїх однодумців і, якщо необхідно, віддасть своє життя заради інших. Учень твердий у своїй вірі, і в кінці Будда неодмінно направить його на шлях Істини. Одного разу ухваливши рішення можна досягти милосердя і праведності, потрібно бути наполегливим, щоб дійти до самого кінця. Не сумнівайся і не потрібно роздумувати про це ще раз і ще раз».

Організаторам вдалося створити надихаючі пісні, а їх лірична музика і голоси виконавців досягають самого серця. Під враженням текстів віршів Ши Уюн висловив розуміння: «Кожен повинен підвищувати своє усвідомлення, брати на себе ініціативу допомагати покращувати клімат у суспільстві. Ми можемо багато що почерпнути з цих віршів, якщо розум спокійний. Можливо, ви задастеся питанням, навіщо я живу на цій землі? Чом би не очистити себе і ні повернутися до себе справжнього за допомогою істини, добра і краси?».

Батько Ши Уюна додав, що кожен з номерів був дивовижний і багатогранний. Серед них «Жінка на Місяці», який демонструє, що вірність, дочірнє благочестя, висока мораль і праведність є хорошими якостями. Ці якості дійсно вразили наші серця. На жаль, сучасним людям бракує цих рис вдачі, оскільки вони думають лише про себе, зовсім не думаючи про інших. Все дійство несе в собі ідею про те, що ми могли б бути щасливішими, якби віддавали, а не отримували».

Одній з буддійських черниць, що приїхала з Ши Уюнем, дуже сподобалися декорації задньої частини сцени. Вона прокоментувала: «Так дивно бачити Будд і пегаса, що спускаються з небес. Технології на рівні мистецтва, вони справді дуже передові, тому зображення, немов живе. Наприклад, в номері «Жінка на Місяці» фея, здавалося, летить на Місяць».

Оскільки буддизм є чимось серйозним, буддійський чернець Ши Фагуан виразив своє відчуття, що трупа Шень Юнь розкрила красу людяності за допомогою мистецтва. Оскільки він вже тривалий час знаходиться у пошуках справжнього сенсу життя, завдяки "Китайській феєрії" трупи Шень Юнь він відчув, що його подорож не була марною.

"The Epoch Times" є почесним спонсором концертів Шень Юнь.

Сунь Гоїнь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...