• Незважаючи на спроби китайської компартії перешкодити концерту, «Китайська феєрія» пройшла блискуче

  • Середа, 19 березня 2008 року
Прага. Місцеві жителі, зачаровані шоу «Китайська феєрія» трупи «Шень Юнь» («Божественне мистецтво»), висловили своє занепокоєння через те, що китайський комуністичний режим намагався створити перешкоди такому концертові.

Рената Юракова, угорсько-чеська перекладачка, вважає шоу дуже цікавим і розважальним. Вона сказала: «Тепер у мене з'явилося бажання більше прочитати про китайську культуру і традиції. Я думаю, що людям, які не дуже добре знайомі з китайською культурою, цей концерт дає можливість більше дізнатися і побачити. Це було чудово, і мені сподобалося. Концерт був дуже, дуже красивим. Я бачу його вперше, нам обом, мені і моїй дочці, він сподобався».

Велика любителька танців Рената вважає, що китайський класичний танець, продемонстрований у шоу, був професійним і дуже добре виконаним. «Я розповім своїм друзям про цей концерт завтра на роботі», - каже вона.

Стосовно перешкод китайського консульства, вона зауважила: «Це дуже непрофесійно - намагатися перешкодити. Не розумію, навіщо це робити».

Зузана Вольфова, бухгалтер із Праги, погодилася з тим, що втручання було «жахливе» і висловила надію, що агенти КПК (китайської компартії) розкриють очі й дізнаються правдиву інформацію про концерт.

Висловлюючи думку про шоу, Зузана заявила: «Воно було дивовижним». Кажучи про «Танець води», вона сказала: «Мені сподобалися жінки, які танцювали в одязі з довгими рукавами, це було красиво». Вона також була вражена монгольським танцем із чашами.

Чеським громадянам, яким довелося жити при комуністичному режимі, зрозумілі ті труднощі, з якими доводиться стикатися людям, що живуть за такого ладу. Зузана недвозначно висловила надію, що одного дня Китай стане вільним. «Я сподіваюся, що одного дня цей концерт зможе пройти і в Китаї». За її словами, коли вони зможуть це зробити, Китай «перестане бути комуністичною країною».

Докладніша інформація про майбутні концерти «Шень Юнь» на сайті shenyunperformingarts.org.

The Epoch Times є почесним спонсором концертів «Шень Юнь».

Дейн Крокер, Сінді Драйкер. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі