ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишній мер Тайбея: «Рухи демонструють гармонію і витончену красу»

Велика Епоха
Прем'єра концерту трупи "Шень Юнь" («Божественне мистецтво») відбулася 15 березня у Тайбейському міжнародному центрі конгресів. Колишній мер Тайбея і почесний голова Тайбейського Олімпійського Комітету Хуан Та-Чоу сказав, що було дуже зворушливо спостерігати витоки своєї культури, що виявилися через різні танці.

Колишній мер Тайбея і почесний голова Тайбейського олімпійського комітету Хуан Та-Чоу Фото: У Бо-Хуа/the Epoch Times
Колишній мер Тайбея і почесний голова Тайбейського олімпійського комітету Хуан Та-Чоу Фото: У Бо-Хуа/the Epoch Times
Пан Хуан сказав: "Я дуже зайнятий, але я радий, що зміг знайти час, щоб відвідати концерт "Шень Юнь". Я відчуваю, що артистичний рівень всього шоу дуже високий. Рухи демонструють природну гармонію і витончену красу".

Він також сказав: "Сценічні декорації дуже природні, що відрізняється від показного підходу, характерного для нашого часу. Костюми красиві. Вони дуже хороші".

Улюблений номер Хуана - "Барабани Перемоги". Він сказав: "Кожна культура несе в собі витончену, красиву природу, а також і її могутність. Виступ надихає людей, піднімає настрій. Бойові барабани в коцерті "Шень Юнь" по-справжньому відображають красу культури".

Хуан говорить: "Культура передається з покоління в покоління. Традиції нашої чудової 5 000-літньої Китайської культури дуже стародавні, глибокі і обширні. Це - джерело нашої історії. Трупа "Шень Юнь" демонструє це через різні танці. Це дуже зворушливо".

The Epoch Times - почесний спонсор концертів "Шень Юнь".

Лін Ця-Жун, Чен Ю-Лян. Велика Епоха