ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Представник Партії зелених: «Сцени, що представляють сучасний Китай, дуже витончені з художньої точки зору»

Велика Епоха
Представник Партії зелених у німецькому бундестагу Йозеф Уїнклер, був уражений «витонченим і вишуканим» шоу «Китайська феєрія», а також його «надзвичайно відмінно переданим змістом». Фото: Цао Гун/ The Epoch Times
Представник Партії зелених у німецькому бундестагу Йозеф Уїнклер, був уражений «витонченим і вишуканим» шоу «Китайська феєрія», а також його «надзвичайно відмінно переданим змістом». Фото: Цао Гун/ The Epoch Times
Берлін. Яскравий живий колір, класична музика Заходу і Сходу, а також легендарні історії мужності, хоробрості та справжньої краси побачили глядачі в International Congress Centre у Берліні. В п'ятницю ввечері творча трупа «Шень Юнь» («Божественне мистецтво») представила прем'єру шоу «Китайська феєрія».

Йозеф Уїнклер, представник Партії зелених, у німецькому бундестагу (державний парламент Федеральної Республіки Німеччина) працює у галузі міжрелігійних діалогів і проблем біженців. Найбільше враження на нього справила одна з перших сцен «Морські німфи», а також барабани: «Особисто я вважаю танці із класичним змістом - цікавими».

На його думку, оркестр грав також відмінно. Уїнклер уважає, що рівень художньої майстерності танцюристів надзвичайно високий, і визнає, що «у них відмінна підготовка».

«Сцени, що описують сучасний Китай, дуже витончені та вимогливі з художньої точки зору; із політичним посланням, яке було зроблено надзвичайно вдало», - каже Уїнклер.

Він зовсім не здивований через те, що представлення також уключає сьогоднішню ситуацію в Китаї. Він дізнався про це із запрошення, а також що Асоціація Фалунь Дафа є організатором концерту.

Уїнклер відзначив: «Насправді, це та причина, через яку я прийшов на концерт. Він включає в себе те, що зазвичай не показується тут (у Німеччині). Демонстровані (тут) номери якісь дуже клубні, в них немає внутрішнього змісту».

«Я хотів відвідати [шоу], -- поділився Уїнклер. - Особливо в рік проведення Олімпійських ігор, кожному слід поглянути критично на все, що відбувається, і людям дійсно варто організувати програми подібні до цієї. Людині не треба зважувати обстановку виключно з позиції спорту, а слід також враховувати ситуацію з правами людини - ситуацію з громадянськими свободами та правами на віру».

Уїнклер також розповів про сьогоднішню ситуацію в Тибеті. Насильство китайських комуністів у регіоні та гнівний протест тибетців відбувається і зараз. Він підкреслив, що його партія - Партія зелених - постійно стурбована порушенням прав людини послідовників руху Фалуньгун.

«Ми надалі представляємо справи, пов'язані з біженцями з Китаю в Німеччині, бувають дуже жорстокі випадки. Я тільки хочу сказати, що в кожної людини має бути право вірити в те, в що він або вона бажає вірити. І не лише у себе вдома, але і в суспільстві. Ми дуже добре розуміємо роботу комуністичної системи і ті проблеми, які виникають у такій системі. Тому, я дуже радий, що зміг побачити цей концерт. Самовираження простих людей, які самі не зазнають гонінь, але які все ж стоять за те, в що вірять, і все ще прагнуть щось зробити, мені дійсно до душі».

The Epoch Times є почесним спонсором концертів «Шень Юнь».

Міста, в яких пройде «Китайська феєрія» в 2008 р., і докладніша інформація про концерт на сайті shenyun.eu

Версія англійською