• Професор: «Я дуже зворушений»

  • Вівторок, 25 березня 2008 року
Небо над Берліном було несподівано блакитним останні два дні. Прогноз погоди обіцяв дощ, але як тільки трупа Шень Юнь («Божественне мистецтво») торкнулася душі Берліна, дощ стих до декількох освіжаючих крапель, що зрошують ранні паростки і перші весняні бруньки. У першій сцені «Китайської феєрії», божественні істоти спустилися на землю під аплодисменти берлінських глядачів.

Творча трупа Шень Юнь («Божественне мистецтво») дала свій перший концерт, присвячений китайському Новому року, в Берліні рік тому. Цього року трупу запросили в світове турне. Дві групи артистів виступлять в 60 містах Північної Америки, Європи, Азії і Азіатсько-тихоокеанського регіону. Під час антракту, глядачі поділилися своїми враженнями про шоу.

«Тепер я розумію, наскільки мало ми знаємо про китайську культуру, - говорить Вольфганг Хілперт, протестантський пастир. - Нам таким чудовим чином представлена культура стародавнього Китаю. Кольори просто неймовірні».

«Повинен зізнатися, що зачарований. Я захоплений тим, що вони зображують релігійні притчі, також тим, що у них є сміливість поділитися цим з нами... і кожен може бути впевнений, у них все ще залишилося те, що вони хотіли б нам розповісти. З цим будь-хто погодиться. Шоу не тільки захоплює, але й примушує замислитися», - додав Хілперт.

«Багато хто вважає, що ця чарівна група представляє справжній Китай, оскільки дуже м'яко і ненав'язливо демонструє погляд на життя. Я зворушений», - говорить професор Арнульф Барінг. Він також вдячний за пояснення перед кожним з номерів. «Це дозволяє легко зрозуміти індивідуальний сенс кожної із сцен», - зізнався професор.

«Чудова ідея. Здається, що на декорації задньої частини сцени справжнє полум'я вогню. Завдяки тому, що кожен номер заздалегідь представлений аудиторії, глядачеві зрозумілий внутрішній зміст сцени. Проглядання концерту принесло мені величезне задоволення», - додав Барінг.

Докладніша інформація про майбутні концерти творчої трупи Шень Юнь («Божественне мистецтво») shenyun.eu.

Велика Епоха - почесний спонсор концертів Шень Юнь.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...