• Асистент департаменту культури посольства Перу вважає китайську феєрію «Шень Юнь» прекрасною

  • Неділя, 23 березня 2008 року
Берлін. Минулої п'ятниці в Берліні відбулася прем'єра шоу «Китайська феєрія» трупи «Шень Юнь» («Божественне мистецтво»). Глядачі аплодували стоячи, а артисти тричі виходили на поклін під оплески.

Асистент департаменту культури посольства Перу Маргарита Барбакастро розповіла, що шоу повністю змінило її настрій. Вона сказала: «Коли я приїхала сюди, щоб подивитися виступ, то відчувала себе жахливо втомленою, у мене був важкий день на роботі, але як тільки я сюди потрапила, ситуація повністю змінилася, тому що концерт дуже, дуже, дуже витончений і такий добрий. Я відчуваю, немов перенеслася в інший світ. Маю визнати, що це правда: життя неймовірно, неймовірно прекрасне».

Вона відзначила пишність костюмів і високий професіоналізм хлопців і дівчат-танцюристів: «Уявляю, яка робота була виконана по дизайну - це справжній витвір мистецтва».

Додала, що танцюристи чудово використовували можливості, які надавав простір на сцені: «І техніка, та, про яку я Вам трохи говорила, такої техніки виконання я ніколи раніше не бачила. І дівчата та їхні сукні, м'якість і те, як вони рухаються сценою, абсолютно відрізняються від танцюристів у Європі. Немов перекочуються, так, я б сказала, перекочуються. Вони рухаються весь час, рухи ніколи не зупиняються... Немов морські хвилі».

Вона підкреслила, що пережила щось особливе: «Як я вже сказала, я приїхала сюди трохи засмученою та втомленою. Зараз я відчуваю себе щасливою. Так, це саме те, що я відчуваю».

Маргарита Барбакастро відмітила, що багато чого читала про політичну ситуацію всередині Китаю: «І я така здивована, що один із найкрасивіших номерів, той, в якому використовуються оранжеві декорації [«Лотос, що розпускається»], як то кажуть, не можна показати в Китаї, оскільки там він заборонений. Мене потрясло, що така краса може бути заборонена для показу. Мені це не до душі. Проте мистецтво, я думаю, мистецтво відіграє важливу роль у боротьбі з неправильними явищами. Насправді, це кращий спосіб, оскільки ти не борешся за допомогою зброї, а розповідаєш, на що ти здатний».

Пані Барбакастро додала, що вдячна ведучим за пояснення перед кожним номером: «Це прекрасно. Хочу висловити свої поздоровлення».

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...