• Директор Асоціації живопису: «Найдосконаліше шоу»

  • Середа, 2 квітня 2008 року

Китайська феєрія у виконанні трупи Шень Юнь (Божественне мистецтво) в Гаосюні, Тайвань, отримала найвищі оцінки в колах літераторів і мистецтвознавців.

Під час інтерв'ю, Лу Чжаоци, директор Асоціації живопису Нань Фун був дуже жвавий: «Я практично переступив встановлені правила! Навіть у ті моменти, коли аплодувати не слід, я так сильно хотів аплодувати їм, щоб виразити свою підтримку».

Насолодившись першим концертом, що пройшов в окружному центрі відпочинку 4 березня, Лу поділився: «Це найдосконаліше зі всіх шоу, побачених мною за останні п'ять років, воно наповнене східним мистецтвом і гуманністю».

Лу також поет і живописець, і дійство захопило його своєю глибиною. Він у захваті: «Сьогоднішні номери, які всі є унікальними, повною мірою демонструють сьогодення, добре і прекрасне східне мистецтво, це те, чого західний світ не здатний досягти».

Лу додав: «З першого номера і до найостаннішого, будь то Барабанщики при дворі Тан, що заряджають позитивом, або дуже м'які та красиві Водяні рукави - все дивовижне і досконале. До того ж, всі танцювальні номери повною мірою виражають непохитну віру і силу, спрямовану до рідної країни. Це дуже вразило наші серця, концерт зміг глибоко очистити душу кожного глядача».

Лі Фанжу. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...