• Колишній буддійський чернець: «Це шоу глибоко зворушило моє серце»

  • Понеділок, 2 лютого 2009 року
23 січня у місті Вестчестер (штат Нью-Йорк) у Центрі мистецтв при університеті штату Нью-Йорк (SUNY), розташованого на 400 акрах природного ландшафту недалеко від Манхетену, відбувся спектакль трупи  Divine Performing Arts (що в перекладі означає «Божественне мистецтво»), присвячений китайському Новому року.

Пан Моусон, який у минулому був буддійським ченцем у Таїланді, отримав велике задоволення від вистави DPA, яке представляє традиційну китайську культуру, втілену в класичному китайському танці та музиці.

«Вважаю, що шоу було дивовижним. Я повністю зачарований цією виставою», — каже пан Моусон.

Він є родом із Англії, але зараз живе у Вестчестері (штат Нью-Йорк), навчаючи медитації, правильному харчуванню і тому, як попереджувати хвороби.

«Я просто закохався в ці танці, пісні, костюми. Щоб створити таке чудове шоу, безумовно, треба було докласти чималих зусиль. Спектакль такий зворушливий».

Пан Моусон сказав, що був глибоко зворушений, зрозумівши, що два номери, присвячені репресіям Фалуньгун, були засновані на реальних подіях. Багато людей на Заході навіть не підозрюють, що такі репресії існують.

«Я зрозумів, звідки походить ця вистава, — сказав пан Моусон. Я зрозумів, що являють собою репресії, направлені на Фалуньгун у Китаї».

Номери «Небеса чекають на нас, незважаючи на репресії» і «Гідність та милосердя» розповідають історію про послідовників Фалуньгун двома різними сценічними способами. Фалуньгун — це духовна практика, що глибокими коренями сягає в китайську культуру. Прихильники цієї школи зараз зазнають жорстокого ставлення з боку китайського режиму.

«Все було представлено таким чином, що увійшло прямо в мою душу, — сказав пан Моусон стосовно двох хореографічних композицій, присвячених переслідуванню проти Фалуньгун. — Було багато моментів у шоу, коли я емоціонально сильно переживав.
Підписатися:

Коментарі