• Автор дитячих книг на виставі Divine Performing Arts була зворушена історією про переслідування, свідком якого вона стала в Китаї

  • Четвер, 29 січня 2009 року
Лінда, автор дитячих книг, подивилася виставу Divine Performing Arts (DPA) 18 січня в Монреалі. Вона прийшла на концерт зі своїми батьками.

Її зворушив танець «Небеса чекають нас, незважаючи на переслідування». Вона не очікувала побачити танець, що зображає переслідування в Китаї, на сцені театру західного суспільства. Лінда розповіла, що сама була свідком цього переслідування, коли у квітні 2000 року відвідувала Китай, Вона бачила, як поліцейські били практикуючих Фалуньгун, які сиділи в медитації на площі Тяньаньмень. Вона бачила, як поліцейські арештовують їх.


Лінда сфотографувала цей інцидент, навіть не подумавши про те, що ця фотографія може стати для нею небезпечною, і за неї в Китаї можна потрапити за грати. В неї збереглася ця фотографія. Лінда сказала, що це є історичним свідоцтвом переслідування, і вона збереже її. Вона сказала, що сцени, показані в танці, були реальними і змушували людей замислитися.

Вона любить музику і була глибоко зворушена виставою. Лінда сказала, що її косметика була змита сльозами. Вона почала плакати вже з першого номеру, тому що це нагадало їй про минуле. Вона була в Китаї та Гонконгу, і вистава нагадала їй про події, що відбувалися там.

Вона сказала, що чистий танець та музика об’єднали серця людей.

Лінда відзначила, що це шоу також є повчальним для дітей, тому що вони можуть навчитися багато чому, познайомившись із стародавніми китайськими традиціями.

Пані Зі, професіональна балерина, побачила концерт 17 січня. На цій виставі вона дізналася про багату історію Китаю. Вона сказала, що вистава подарувала їй відчуття святостіТанець, що зображав переслідування, на її думку, виділявся більше за все. Вона сказала, що він дуже вразив її. Пані Зі була сповнена благоговійним страхом, коли практикуючий Фалуньгун, побитий до смерті, піднявся на Небеса. Вона сказала, що це зробило танець обнадійливим, а не сумним. Цей досвід був для неї вражаючим і приголомшливим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...