• Професор нью-йоркського університету про шоу Divine Performing Arts: «Ви повинні неодмінно подивитися цей чудовий концерт!»

  • Понеділок, 16 лютого 2009 року
Під час свого світового турне трупа Divine Performing Arts (DPA — «Божественне мистецтво») зробила зупинку в концертному залі коледжу міста Перчес штату Нью-Йорк. Глядачі високо оцінили це шоу.

Двома відомими гостями шоу DPA були професор Говард Нюбергер та його дружина професор Доріс Нюбергер. Вони обидва викладають в одному з університетів Нью-Йорка.

«Це шоу дивовижне і відповідає часу! Глядачі добре зрозуміли його основну ідею», — сказав доктор Говард.

«Дуже гарно організований, чудовий концерт! Яка радість бачити, що Китай знову повертається на сцену. Ви повинні побачити це шоу!» — мовив він далі. Він описав виставу як «живильне» і «дуже натхненне».

Коли його попросили поділитися думкою щодо диригента та постановника шоу, він сказав: «Вони проробили велику роботу. Такий захоплюючий темп протягом всієї вистави! Це вершина, вища якість!»

Доктор Говард Нюбергер казав про традиції та цінності, які проходили червоною ниткою крізь усе шоу. Він сказав: «Легенди, представлені в цьому шоу, були ретельно продумані. На виставі ми побачили відродження релігії: тенор співав саме про це. Було показано жорстокість китайських поліцейських та піднесення на Небеса як нагорода за добрі вчинки. Глядачі гарно зрозуміли основну ідею вистави. Це було недвозначне і глибоке повідомлення».

На питання репортера, чи захочуть вони з дружиною прийти на цю виставу в наступному році, доктор Нюбергер відповів: «Я не можу дочекатися наступного року, коли ми зможемо побачити нову версію цього шоу!»

На Доріс Нюбергер вистава DPA також справила дуже гарне враження. Вона сказала: «Нам дуже сподобалась ця вистава! Ми вважаємо, що вона було вищої якості! Дякуємо. Щиро дякуємо!»

The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...