• Прекрасна музика і танці: не лише для розваги

  • Неділя, 15 лютого 2009 року
Виступи такого рівня як «Divine Performing Arts» позитивно впливають на людське тіло, заявляє відомий лікар китайської медицини.

Не лише медицина може позбавляти людину від хвороб. Досить часто спорт, якщо займатися ним помірно, слухання музики або споглядання витвору мистецтва можуть служити лікуванню хвороб. Наприклад, під час перегляду хорошого концерту наш організм потрапляє у найкращий стан, музика і танці сприяють відпочинку тіла та активізації процесу самовідновлення і самозцілення.

Справді хороші концерти мають глибоке внутрішнє значення для людини. Вони спонукають до роздуму про справедливість і синів обов'язок. Такі виступи підносять історії, що відроджують добрі думки у глядачів, «вони додають силу», як сказав один глядач, модельєр за фахом, після закінчення шоу в Торонто в січні 2009, і таким чином ніби запускають процеси самозціления в людському тілі. Події, що розвиваються на сцені, переносять глядачів у світ добродійних людей, у світ святих і Будд. Людина, захоплюючись яскравими образами, забуває про свої проблеми і страждання, у цей момент тіло її відпочиває, зникає напруга, невпевненість в собі. «Відчуття таке, ніби йдеш по хмарах» - захоплено відізвалася про концерт глядачка, побувавши на «Divine Performing Arts» в Нью-Йорку в січні цього року.

«Під час концерту важко стримати сльози»


Навіть якщо глядачів не торкнулася праведність і надія на первинно добру природу людині, які передає це шоу, то традиційна китайська музика не може не впливати на публіку. У цій музичній палітрі п'ять звуків відповідають п'яти внутрішнім органам тіла (печінка, серце, селезінка, легені та нирки). Звучання кожного з них стимулює відповідний орган, і під час вистави п'ять внутрішніх органів можуть бути приведені в рівновагу завдяки гармонії в музиці.

Багато глядачів під час шоу DPA виявляють для себе, що нічого подібного вони раніше не бачили, що цей концерт відрізняється від будь-якого іншого. Деякі глядачі можуть відчути під час вистави, що за майстерністю, проявленою на сцені, стойть наполеглива праця артистів, які роками позбавляли себе звичних, зручних речей, щоб передати глядачам це послання, передати людям милосердя.

Багато глядачів помічають, що хвороби їхні майже повністю зникли під час щорічних відвідин концерту «Divine Performing Arts». Так, одна літня людина після вистави в Дуйсбурзі розповідала із здивуванням: «Дух захоплює! У 2005 році я не міг висидіти більше години. Проте сьогодні ввечері я сидів більше двох годин і не відчуваю ніякого болю. Я дуже вдячний цій прекрасній виставі».

Немало глядачів висловлює своє захоплення особливою атмосферою, яка панує в оперних залах світового класу, а саме в таких проходять концерти «Divine Performing Arts». Люди, трапляється, зворушені до сліз граціозністю та естетичністю вистави. Одна китаянка, дизайнер за фахом, поділилася враженнями після концерту в Гамбурзі: «Прекрасно! Мене все це так вразило, що я не могла стримати сліз! Всі глядачі навколо плакали». Це шоу допомагає людям залишити свої хвороби і забути про свої проблеми. Таким чином, поки розум насолоджується красою шоу і цілющою музикою, тіло відпочиває, і після концерту людина почуває себе набагато краще.

Ху Найвень. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі