• Японський бомонд про DPA

  • Четвер, 5 березня 2009 року
Знаменитості з артистичного середовища відвідали перший концерт Divine Performing Arts (DPA) в Японії. Він пройшов 11 лютого 2009 р. у Хітомі в меморіальному залі Шова жіночого університету Токіо.

Серед глядачів, що заповнили зал, був Жу Шоуцзі, шанований і знаменитий поет-пісняр і член найбільшого японського Музичного товариства захисту прав авторів, композиторів і видавців (JASRAC), заснованого як некомерційна організація в 1939 р. для захисту прав авторів у Японії.

«Увесь сьогоднішній виступ просто чудовий. Мене, як поета-пісняра, найбільш схвилювали пісні й вірші. Особливо у виконанні Гуан Гуйміня та Яна Цзяньшен. Вони мене дуже зворушили. Я та співак, який прийшов зі мною, думаємо, що їхні голоси чудові. Я не говорю китайською мовою, але це не важливо, тому що їхні голоси проникли в моє серце. Мені не потрібен переклад. Я зворушений до глибини душі».

Пан Гуань був одним із найбільш видатних тенорів Китаю 70 — 80-х років до того, як він емігрував до Америки. Пані Ян Цзяньшен закінчила одну з кращих консерваторій у Китаї, а пізніше поїхала вчитися у знаменитих італійських майстрів.

Пан Шоуцзі сказав, що він хотів би написати пісні для двох солістів DPA. Він відомий у музичних колах Японії і на своєму віку написав більше 4000 пісень. Багато з них завоювали престижні винагороди в Японії і займали верхній смугу хіт-парадів протягом тижнів.

«Я дійсно сподіваюся написати пісні для цих вокалістів. Я оцінюю хороший артист чи поганий не кількістю альбомів, випущених ним, а тим, чи можу я присвятити себе написанню пісень для нього. Поза сумнівом, ці два співаки вразили мою уяву. Будь ласка, — попросив він, — якщо можливо, передайте мою пропозицію пані Ян. Нині я працюю з композиторами NHK, ми складаємо список творів класичної музики, які мали великий уплив на музичний світ Японії за останнє століття. Ми можемо також написати пісні для пані Ян. Ще я хочу запросити її на конкурс вокалістів наступного року».

NHK International Inc — це державна японська телерадіокомпанія. Вона випустила в цілому 57 тис. програм, охоплюючи 129 країн і регіонів.

Томойосі Садамару, добре відомий японський письменник, відвідавши концерт, схвильовано сказав: «Шоу DPA передає ідею того, що знання фактів — це надія на порятунок. Лише знаючи факти, можна знайти широку дорогу. Китайська комуністична партія (КПК), — додав він, — часто обмовляє Фалуньгун. Після перегляду шоу, мені дуже хочеться повідомити режимові КПК, що ніхто більше не здатний створити такий зворушливий концерт».

Пан Садамару похвалив високопрофесійний виступ, який, поза сумнівом, був набагато кращим за церемонію відкриття Олімпійських ігор у Пекіні. Він любить китайську культуру і вивчав китайську мову в Китаї. Добре знає китайську культуру і суспільні проблеми цієї країни. Він написав багато книг про звичаї національних меншин китайської провінції Юньнань.

«Китайська компартія часто лає Фалуньгун, навішуючи на нього різні ярлики. Переглянувши це шоу, багато артистів якого є послідовниками Фалуньгун, я більш за все хочу сказати китайському урядові: «Якби вони дійсно були тими, ким ви їх називаєте, то вони ніколи не змогли б створити такий дивовижний, блискучий і зворушливий концерт». Я дуже сподіваюся, що настане день, коли китайці зможуть вільно подивитися це шоу у своїй країні».

Китайський письменник пан Циу, переглянувши виступ у Токіо, сказав: «Трупа DPA представила дуже гарні пісні й танці. Вона дуже добре показала події минулого і легенди».

Він здивувався коли дізнався, що в DPA три гастрольні трупи: «Грандіозно! Я думаю, що це було від початку грандіозно.

Я згоден із принципом Істина-Доброта-Терпіння. Разом з розвитком суспільства, культура стає різноманітнішою. Неможливо обмежити людей однопартійним однобоким і єдиного напряму мисленням. Тому багато людей вірять у Фалуньгун. Це справедливо. Неможливо знищити їхню віру класовою боротьбою, або оголосивши їх ворогами. Природа КПК, що протистоїть моральним цінностям, своєму народові й суспільству, має бути широко викрита.

Найбільша відмінність між релігією і КПК полягає в тому, що релігія дає визначення основним питанням життя і смерті: звідки ми приходимо і куди йдемо. А КПК закликає людей віддати їхнє життя за партію. Релігія не має нічого спільного з наукою. Ми бачимо, що в Китаї так багато проблем. Чому вони з'явилися? Чому заарештовують практикуючих Фалуньгун? Чому в Китаї переслідують практикуючих Фалуньгун? Чи діють у Китаї які-небудь закони? Кожен повинен задуматися над цим».


Редактор японського журналу Baodao пан Фу Цзяншен був зворушений концертом у Токіо: «Сьогоднішня вистава перевершила мої очікування. Костюми яскраві й прекрасні. Я приголомшений. Хоча перед тим, як побувати на виставі, я бачив безліч фотографій із виступу DPA, але не здогадувався, що сам виступ так мене вразить. Я ніколи не бачив концерт такого високого рівня. А проекційний задній фон — нововведення, і виконавці немов сходять із нього і йдуть у нього».

The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.
Підписатися:

Коментарі