• Кожна людина бодай раз повинна це побачити

  • Четвер, 5 березня 2009 року
У Кореї 2 лютого 2009 р. успішно завершилися гастролі компанії Divine Performing Arts (DPA). Багато глядачів дали прекрасну оцінку екстраординарному шоу і казали, що наступного року вони не лише самі прийдуть, щоб переглянути його знову, але також приведуть своїх родичів і друзів.
 
Президент клубу «Ротарі» пан Чжен Міссі (з району Дацзу), який також є художником і професором університету Ханан, висловив свою думку про концерт: «У цьому концерті була така чистота! Давно я не бачив нічого подібного. У мене було відчуття, що я повернувся в стародавній світ. Танці розповідають про те, що відбувається в Китаї, а також про принцип покарання за злі діяння і здобуття винагороди за хороші».
 
Він також відзначив: «Колір відображає особливості китайської культури і досконало відповідає костюмам та сцені. Він допомагає об'єднати традиційні й сучасні технічні прийоми. У цьому шоу прекрасно гармонують західні і традиційні китайські музичні інструменти».
 
Пан Кім Лунюнь, корейський художник традиційної школи, чув від інших, що шоу DPA чудове. Тому він приїхав, щоб самому подивитися і оцінити цей концерт.
 
«Шоу продемонструвало багатогранність китайської культури, — вважає художник. — Кожна постановка і танець були чудово виконані, вони були такими зворушливими! Кожен номер надихає.
 
Я розповім своїм друзям, — пообіцяв він, — що це шоу демонструє п'ятитисячолітню традиційну китайську культуру. Кожна людина хоч один раз повинна переглянути цей концерт!»
 
До Кореї на завершальний виступ DPA прибув оркестр із Gardner Island (Бусан). Він став відомим після десятиденних гастролей у Сполучених Штатах у жовтні минулого року. Його керівник пан Чі Інчжи сказав: «У цілому шоу DPA є дуже високопрофесійним. Найбільше враження на мене справили вокальні номери. Ведучі концерту і декорації були абсолютно унікальними».
 
The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.


Підписатися:

Коментарі