• Зірка популярного азійського телесеріалу: «Моя душа пробуджується, як весняний струмок»

  • Четвер, 5 березня 2009 року
Серед глядачів, що прийшли подивитися виступ трупи Divine Performing Arts (DPA) в Universal Arts Center в Сеулі (Південна Корея) увечері 7 лютого, була ще одна зірка, можливо, найпопулярнішого в Азії телесеріалу «Коштовність у палаці» — пані Вун-Гай Йео.

 

В інтерв'ю кореспондентові The Epoch Times Йео сказала: «Це видовище дуже хвилююче! Настільки, що я аж втратила мову. Цей спектакль перевершує традиційні танцювальні шоу. Він веде людину до пізнання принципів життя, дозволяє людям дізнатися про переродження і багато інших речей. Це так надихає. Я не знаю, як можна ще краще передати свої відчуття»
 

«Важко описати словами ефект, який справила на мене трупа Divine Performing Arts! — вигукує Йео. — Він подібний до враження від весняного струмка, що б'є з-під землі, дивлячись на який, ти не уявляєш, звідки він бере свій початок. Моя душа також пробуджується, як цей весняний струмок»

 

«Музика і рухи — все дуже вишукано, красиві барви, сюжет у розповідях незвичайно глибокий. Я зворушена до глибини душі! Декорації також прекрасні, вони схожі на поему або картину, вони передали мені відчуття великого спокою», — провадила Йео.

 

Йео особливо відзначила фінальну частину програми «Знання справжньої ситуації дарує справжню надію». Всілякі гігантські колеса, що оберталися на декораціях, змусили її багато про що задуматися. «Я розумію їх так, що все взаємопов'язане й утворює єдине ціле. Захід і схід, життя і смерть — все це нерозривне одне з одним. Мені здається, значення полягає саме в цьому. Це по-справжньому схвилювало мене».

 

Цей твір змальовує величну картину злиття небесного і земного в приголомшливому процесі оновлення — тема, яку вперше розкрито в першому танцювальному номері шоу. Він сповіщає глядачів про те, що блискуча культура старовини була дарована людям Богами, і про її призначення зберігати етичну чистоту людства.

 

«Я думаю, що ця вистава сподобається всім, хто її дивитиметься, незалежно від того, чи це азіат, чи представник Заходу. Другі будуть навіть більше зворушені переглядом спектаклю», — каже Йео.

 

Ще одна частина, яка здалася їй найбільш чудовою, називалася «Небо чекає нас, незважаючи на переслідування». Ця частина розповідає історію про батька, який зазнав репресій за практику Фалуньгун. Фантастичні сцени, що розгортаються в цій частині, виражають надію і мудрість, які закладені в стародавньому вислові про те, що добрих людей обов'язково буде винагороджено, навіть якщо це станеться і не в цьому житті.

 

«Коли я побачила батька, який загинув від переслідувань і вознісся на Небо, моє серце одночасно стискалося від болю і підносилося від радості. Ви не лише бачите цю виставу своїми очима — вона залишається у вашій душі, в найпотаємніших куточках вашої свідомості. Професійні хореографи і танцюристи неодмінно повинні побувати на цьому шоу. Вони не лише мають знати про свою культуру, їм слід також повчитися в культур інших народів», — сказала Йео.

 

Почувши про те, що в 2009 р. трупа відвідає з гастролями 80 міст світу і її зможуть побачити люди різних національностей, Йео відзначила: «Останнім часом ритм життя людей постійно прискорюється, як вода у вирі. Люди рідко знаходять час подумати про що-небудь інше. Проте ці спокійні сцени, декорації на задньому плані, що розслабляють, це шоу спонукає людей глибоко задуматися... Все це може заспокоїти бурю в їхньому серці.

 

Літні ви чи молоді, вистава може запалити у вас іскру роздумів. Я щиро сподіваюся, що люди в усьому світі зможуть побачити це шоу. Особливо було б чудово, якби корейці, що живуть за кордоном, змогли відвідати цю наповнену глибоким сенсом постановку», — завершила своє інтерв'ю Йео.

 

Йео вивчала корейську літературу в Університеті Кореї. Вона грає на сцені вже більше 30 років. У драмі «Коштовність у палаці» вона — найбільш досвідчена акторка. Зараз їй 69 років, і в неї все ще є енергія і сили для виступів.

 

 The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...