• Відомий корейський музичний критик: Трупа Divine Performing Arts «досконала й бездоганна»

  • Четвер, 26 лютого 2009 року
Корейці, які люблять слухати радіо, спокійну музику, джаз, практично всі знають Цзін-Мо Кіма. Відомий корейський музичний критик подивився п’яту виставу Divine Performing Arts (DPA, «Божественне мистецтво») в Сеулі і поділився своїми враженнями з нашим репортером.

Окрім того, що пан Кім — музичний критик, він ще й композитор. Його музика використовується для великої кількості програм на радіо КВS і Busan FM. Він до того ж є заступником директора щомісячного журналу Ке-Сі. Пан Кім представив більше 500 творів класичної музики корейській аудиторії.

Сеул, Південна Корея: Корейці, які люблять слухати радіо, спокійну музику, джаз, практично всі знають Цзін-Мо Кіма. Відомий корейський музичний критик подивився п’яту виставу Divine Performing Arts (DPA, «Божественне мистецтво») в Сеулі і поділився своїми враженнями з нашим репортером.

Він сказав, що це шоу подібне до прекрасного сну: «Вистави трупи DPA дуже красиві. Вони демонструють міфи, живопис, мрії. Вони як дивний сон, хоча на сцені все показано дуже реально. Концерт заснований на стародавній східній культурі. Вистава дарує людям надію на майбутнє. Я був занурений у блаженство з початку і до кінця вистави».

Пан Кім сказав, що він сам часто бере участь у виставах. З професіональної точки зору, всі аспекти шоу DPA, включаючи й планування сцени, музики, історій тощо, вразили його. Він стверджував, що отримав величезну насолоду від перегляду концерту DPA.

«Час концертних номерів та зміни декорацій на диво синхронізований. Мене вразило, як чудово використовуються комп’ютерні технології», — сказав він.

«Я самостійно вивчав гру східних інструментів. Культурні основи східної і західної музики різні. Багато хто прагне об’єднати східну та західну музику, але це рідко кому вдається зробити. Однак у сьогоднішній виставі я побачив, що вся музика дуже гармонійна, і я дійсно багато чому навчився».

Пан Кім сказав, що вистава була дуже гармонійною та глибокою. «Я не хочу сказати, що вистава повинна була досягнути певного рівня наочності, щоб бути прийнятою. Я хочу підкреслити, що це шоу подобається всім — і чоловікам, і жінкам, і дітям — всім, хто б його не подивився».

«Я був на багатьох виставах і танцях, заснованих на історіях і легендах. Переглядаючи такі вистави, публіка повинна була читати сценарії, щоб краще зрозуміти зміст, незважаючи на те, що  в них були оповіді деяких добре відомих історій. І коли глядачі дивляться таке шоу вони вже мають уявлення про це і знають, як оцінити його. Це неважко. Однак сьогодні публіка змогла ясно зрозуміти зміст програми без попереднього ознайомлення з історіями, представленими в номерах. Я був дуже здивований.

Він знову сказав: «Кожен номер був просто бездоганний».

«Я думаю, що це повідомлення про те, що сучасне людство робить свій останній крок. Ми загубили в більшості своїй своїх істинних себе. Я думаю, люди потребують того, щоб знову повернути загублене».

Пан Кім, який пережив чимало втрат, любить подорожувати в горах. Він часто відвідує різні країни і бачить страждання людей. Він вісім разів був у Індії та Японії, у південно-східній Азії, Африці тощо.

«Я сподіваюся, що багато людей зможуть подивитися цю виставу і зможуть оцінити його красу», — сказав він.
Підписатися:

Коментарі