• В Японії Бог існує в кожній речі

  • Неділя, 15 березня 2009 року
Свій перший концерт у Хіросімі 15 лютого трупа Divine Performing Arts (DPA) дала в Міжнародному місті Світу. Так називають центр культури Alsok.

 

Член міської ради Хіросіми Кенічі Тао, вперше побачивши виступ DPA, був дуже приголомшений. Сам він захоплюється китайською поезією, і більш за все його увагу привернув танець «Бачення поета».

 

«Лі Бай — це поет, якого я дуже люблю. У танці він виступає головним героєм, і це дійсно чудово. Тепер Лі Бай мені подобається ще більше», — сказав пан Тао, відзначивши творчий підхід до історії, сюжет якої лежить в основі цієї постановки.

 

Хоча виступ DPA в Хіросімі відбувся вперше, у глядачів були великі очікування стосовно шоу, адже багато хто чув про нього багато прекрасних відгуків. Окрім жителів міста, відвідати концерт приїхали і з інших префектур, часто цілими групами.

 

З моменту ядерної атаки наприкінці Другої світової війни жителі Хіросіми завжди прагнули миру. «Я пам'ятаю танець про те, як сім'я втрачає батька в результаті жорстокого переслідування. Найважливіша річ на цій землі — щоб сім'я жила у мирі», — впевнений пан Тао. Він говорив про танець «Небеса чекають нас попри переслідування», що розповідає про батька, який зазнав переслідування в Китаї за те, що практикував Фалуньгун.

 

Кенічі Тао також відзначив, що у виступі DPA він побачив тему «небесної культури»: «В Японії ми також віримо, що Бог існує в кожній речі, тому ми повинні поважати і цінувати все, що нас оточує. Ми повинні зберігати це прекрасне середовище для наших дітей і внуків».

 

The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...