• Численні зусилля китайської компартії перешкодити виступам DPA зазнають краху

  • Четвер, 5 березня 2009 року
У 2006 році американська компанія Divine Performing Arts (DPA) почала всесвітні гастролі, демонструючи наповнену багатим змістом традиційну китайську культуру. На всіх континентах люди різних країн гаряче вітають концерт DPA, і лише китайська компартія (КПК) постійно намагається створити перешкоди її виступам.

Співробітники китайських посольств і консульств різних країн, а також шпигуни комуністичного режиму цього року докладають ще більше зусиль, щоб створювати перешкоди шоу DPA, використовуючи найбільш негожі та ниці способи. Проте всі їхні старання зазнають невдачі.


До того як трупа DPA почала свої гастролі в 2008 — 2009 роках, КПК уже почала намагатися перешкодити людям прийти і подивитися концерт. Вона використовувала для цього різні способи: дзвінки спонсорам DPA, щоб обмовити шоу або ж висловити погрози; використання китайських студентів, що вчаться за кордоном; спроби заблокувати «гарячі» телефонні лінії купівлі квитків тощо.

6 січня 2009 року китайське консульство у Франкфурті (Німеччина) направило ноту від імені МЗС КНР Державній канцелярії землі Гессен і консульському корпусові Гессену з наклепом на DPA і наполегливим проханням не відвідувати це шоу. Торік через тиск КПК у Данії керівництво театру «Royal Opera House» скасувало виступи трупи. У Стокгольмі й Лінчепінгу (Швеція) китайське консульство також зробило спроби тиснути на деякі державні органи, щоб перешкодити проведенню в цих містах концертів DPA.

Це відбувалося не лише в країнах Європи, але і в Кореї, Новій Зеландії, Австралії, Канаді, США та ін. У деяких великих містах США КПК задіювала свої шпигунські організації, такі як китайські земляцтва, союзи китайських студентів, китайські общини тощо, які методом залякування та іншими способами намагалися впливати на китайців, що проживають у США, і китайських студентів, щоб ті не ходили на концерт DPA. Їм казали, наприклад, що коли ви заходитимете в театр, де проходитиме концерт, вас сфотографують і відправлять фото «куди слід», а потім, коли ви повернетеся до Китаю, вас уже чекатимуть.

Проте, попри все це, фактично вийшло так, що ці дії КПК не лише не змогли перешкодити успішним гастролям DPA, які практично скрізь проходять із повним аншлагом, незважаючи навіть на світову фінансову кризу, але і зробили концертові своєрідну рекламу, яка привабила на вистави ще більше глядачів. Багато людей, подивившись концерт, ясніше побачили різницю між справжньою китайською традиційною культурою та мораллю і тим, у що перетворила сучасний Китай правляча компартія.Наприклад, найбільший державний телеканал Данії DR-1 показав програму під назвою «Театр зазнав тиску КПК». У ній були показані інтерв'ю 80 чоловік, які розповіли, як КПК у Данії намагалася чинити тиск на адміністрацію зали, в якому повинен проходить концерт DPA.

25 депутатів різних політичних партій Швеції прислали спільний лист на адресу трупи з поздоровленнями і вітанням, а також із засудженням дій місцевого китайського посольства, яке зазіхає на свободу слова вже і за межами Китаю. 7 депутатів уряду Швеції у своєму листі висловили бажання обов'язково подивитися концерт.

У Сеулі (Південна Корея), як і торік, КПК знову почала чинити тиск на керівництво зали «Universal Centre», в якому мали були проходить виступи DPA. Співробітники китайського посольства сказали, що якщо контракт на проведення шоу не буде розірваний, то компанія «Universal Centre» не отримає візи до Китаю і що це також вплине на кількість інвестицій Китаю до Кореї. В результаті театр піддався тиску і розірвав договір, але приймаюча організація DPA подала із цього приводу позов до суду, який зобов'язав театр відновити контракт, оскільки розірваний він був незаконно. В результаті в Сеулі при повному аншлагу протягом п'яти днів пройшло 6 концертів DPA.Один із працівників організації, яка приймає DPA в Німеччині, сказав: «Китайське консульство щороку своїми такими діями робить нам непогану рекламу». Депутат уряду Німеччини, що побажав залишитися анонімним, розповів, що як тільки китайське консульство прислало йому листа з проханням не ходити на концерт, він відразу ж вирішив неодмінно піти і «на власні очі побачити цю виставу». Депутат Європарламенту Геральд Баден порадив усім членам ЄП подивитися виступи DPA. 10 лютого голова Європарламенту Ганс-Герт Петтерінг і віце-президент Європарламенту Едвард Макміллан-Скотт надіслали вітального листа організації, що організовує концерти DPA в Європі, в якому побажали трупі успішних виступів у Німеччині.

Міжнародна правозахисна організація, що базується у Франкфурті, на своєму сайті опублікувала листа від китайського посольства з погрозами і засудила дії китайських дипломатів за те, що вони «заважають вільному поширенню культури на території Німеччини».

Торік китайське посольство в Канаді розіслало листи із закликом не ходити на концерт DPA всім членам уряду Канади. В результаті прем'єр-міністр Канади від себе особисто прислав листа представникам трупи з вітанням і підтримкою DPA, а конгресмен уряду Чжон Баїрд особисто приніс трупі вітального листа від імені всього уряду Канади.

Американський депутат Кріс Норбі з Каліфорнії після того, як одержав лист від китайського консульства, опублікував статтю в газеті Los Angeles Times, в якій засудив дії китайських дипломатів. У статті він сказав: «Їхні [співробітників китайського посольства] ці вимоги до мене є образою і приниженням для мене, я природно не погоджуся на них».

У результаті виходить, що всі дії КПК, що мають на меті перешкодити виступам DPA, навпаки, відіграють роль пропаганди трупи і реклами, приваблюючі до цих концертів ще більше глядачів.

КПК боїться концепції традиційних китайських цінностей і культури

Зміст виступів DPA наповнений квінтесенцією п'ятитисячолітньої китайської культури. Саме це приваблює і приголомшує глядачів, незалежно від того, чоловік чи жінка, літній або молодий, а також не залежно від нації і виду діяльності — виступи зворушують серця абсолютно всіх людей.

Чому ж КПК з усіх сил намагається створити перешкоди цим виступам, що демонструють традиційну китайську культуру? Впродовж кількох десятків років КПК у Китаї придушує свободи громадян і руйнує традиційну китайську культуру. Особливо в роки Культурної революції традиційні цінності були знищені майже повністю, а у свідомість людей була впроваджена партійна культура. Трупа DPA викликала фурор у світі, почала хвилю відродження цінностей і концепцій традиційної китайської культури, і це наводить панічний страх на КПК, що пропагує атеїзм.

Трупа DPA розкриває людям культуру, передану Богами і викриває перед усім світом незаконне переслідування компартією послідовників духовної практики Фалуньгун, що примушує КПК тремтіти від страху.

У 2008 році трупа DPA з гастролями відвідала 4 континенти і виступила в 66-х великих містах, де дала 215 концертів, які відвідало 600 тис. чоловік. Цього року трупа планує охопити 800 тис. глядачів.

П'ятитисячолітня китайська культура — це ортодоксальна культура, передана людям Богами. Концерти DPA розкривають людям зміст цієї культури, наповнений змістом віри в Богів, єдності людини і Небес, цінності людського життя і людяності. DPA воскрешає щирість, доброту і миролюбність у душах людей і допомагає людям іти в нове прекрасне майбутнє.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...