• Будди в Хіросімі

  • Четвер, 5 березня 2009 року
Лінь — 20-річна дівчина з Китаю, що працює в Японії, розповіла про концерт Divine Performing Arts (DPA), що пройшов у Хіросімі. Вона здобула атеїстичне виховання, але її погляди змінилися за один вечір.

Після закінчення вистави Лінь зі своїми подругами з Хіросіми затрималася у фойє. «О! Це шоу дійсно дивовижне. Я просто не знаю, як його описати. Воно просто дивовижне!» — сказала Лінь нашому кореспондентові.

Композиція «Небеса чекають нас, незважаючи на переслідування» вразила її більш за все. «Коли я дивилася постановку про маленьку дівчинку і переслідування, мої очі наповнювалися слізьми. Після того як її батька репресували, Бог спустився з небес, щоб врятувати його, а також врятувати життя дівчинки і її матері».

Лінь здобула атеїстичну освіту в Китаї. Вона не вірить в існування Богів і Будд, але сказала, що Боги і Будди на цій виставі виглядали дуже реальними. І вона зрозуміла головну ідею цього шоу, що Боги і Будди створили п’ятитисячолітню історію китайської цивілізації і слід поважати їхнє благодіяння. «Я змогла зрозуміти цю виставу, тому що я китаянка. Нас постійно вчили не вірити в існування Богів, але, побачивши цю виставу, я відчула, що Боги і Будди існують!

Я вперше побачила це шоу. Це дійсно грандіозно. Якщо DPA ще раз приїде до Японії, то я обов'язково піду дивитися знову».

Через недавні інциденти, пов'язані з китайськими неякісними продуктами, імідж Китаю в Японії дуже постраждав. Лінь, як китаянка, що працює в Японії, стала часто відчувати дискримінацію. Отже на виставі Лінь звертала увагу на реакцію японських глядачів, що сиділи поруч.

«Я ставила собі питання, як японські глядачі поставляться до цього концерту. Якби він їм сподобався, то у них склалося б краще враження про Китай».

Наприкінці вона радісно додала: «Повернувшись додому сьогодні ввечері, я збираюся зателефонувати своїй сім'ї до Китаю, щоб розповісти їм про прекрасний концерт DPA!»

The Epoch Times є почесним спонсором Divine Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...