• Мрії гонконгської супермоделі про участь у показі одягу в стилі Ханьфу

  • П'ятниця, 8 жовтня 2010 року
Третій міжнародний конкурс дизайнерів одягу в стилі Ханьфу, оголошений NTDTV, планують провести в жовтні в Нью-Йорку. Гонконгська супермодель Луїза Уонг схвильована цією подією і хотіла б в один прекрасний день продемонструвати цей одяг на показі мод.
 
21-річна Луїза Уонг з північного Китаю. Її зріст - метр вісімдесят, вона посіла перше місце у фіналі Азіатсько-Тихоокеанського конкурсу Elite Model Look у 2006 році. З тих пір вона бере активну участь у показах мод.

Уонг була призначена офіційною моделлю на 17 Фестивалі мод серії Весна / Літо, що проходив у гонконгському виставковому Центрі 5-8 липня.

В цей час вона дізналася про міжнародний конкурс дизайнерів одягу в стилі Ханьфу, оголошеному NTDTV у Нью-Йорку. Вона вважає, що це прекрасна можливість показати західному світу традиційну китайську культуру. "Це показує унікальність китайської культури та дозволяє західним жителям зрозуміти це. Я бажаю цьому конкурсу великих успіхів, в один прекрасний день іноземці стануть носити наш одяг", - сказала Уонг.
 
Уонг високо оцінює стиль Ханьфу, особливо стиль династії Тан. "Навіть костюм маленької дівчинки зроблений з великим смаком. Це дозволяє мені почувати себе комфортно та легко".

Уонг ніколи не бачила показу одягу в стилі Ханьфу. Після того, як вона дізналася, що в минулому році було 12 моделей, які демонстрували костюми Ханьфу, що зайняли призові місця в конкурсі, заснованому NTDTV на Нью-Йоркській Тижні мод, вона була схвильована. "Я сподіваюся демонструвати одяг Ханьфу на подіумі. Дійсно, одяг Ханьфу вишуканий і неповторний".
 
Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...