• Голлівудський режисер і письменник: «Це була найкраща вистава, яку я коли-небудь бачив»

  • Вівторок, 27 липня 2010 року

Лос-Анджелес. Відомий письменник і продюсер Джон Мерседес був дуже схвильований після відвідування виступу Shen Yun в Музичному центрі павільйону Дороті Чандлер.

«Перш за все, це була найкраща вистава, яку я коли-небудь бачив. Вона охоплює п'ять тисяч років культури цієї чудової країни, Китаю. Я був вражений точністю рухів і чудовою майстерністю танцюристів, співаків і всіх учасників шоу. А костюми - вони були настільки красиві! Фантастика!»- Сказав пан Мерседес.

«Я б хотів подивитися це знову, два або три рази, але я розумію, що трупа завтра їде» - додав він.

Пан Мерседес працює в сфері шоу-бізнесу в Голлівуді з 1968 року і бачив «сотні вистав».

«Рівень виконання найвищий! Робота художників чудова!» - сказав пан Мерседес.

Джон дебютував як режисер у фільмі «Блідий кінь, блідий наїзник», який був показаний на кінофестивалях по всьому світу. Це екранізація оповідання Кетрін Енн Портер, що отримало Пулітцерівську премію. У головних ролях грали Чарлін Тайлтон і Рей Уолстон.

Пан Мерседес також заснував три компанії: «Управління Мерседес / Коен», «Об'єднані зв'язки з громадськістю» і компанію «Мерседес». Під його керівництвом компанія «Мерседес» розробила проекти «Геттісберге» для TNT і «Чаша буття» (A Bowl of Being) для PBS (Мовна система загального користування). Пан Мерседес був також автором популярної телевізійної серії «Щасливі дні».

Пан Мерседес говорить, що він «дуже, дуже зацікавлений» китайською культурою. Наразі він працює над трьома проектами, які він хотів би реалізувати в Китаї.

Джон привів свого китайського друга, пана Лю, щоб відсвяткувати його 98-й день народження, і його дочку, Джойслін Лю, щоб вони насолодилися виступом Shen Yun.

Shen Yun, найкраща у світі китайська компанія, що представляє традиційну китайську музику і танець, яка пропонує широкий діапазон сценічних засобів і живий оркестр. Кожний виступ супроводжується оркестром трупи, в якому використовуються як західні так і східні музичні інструменти, все це відображає справжню спадщину стародавнього Китаю.

Джону так сподобалася музика оркестру Shen Yun, що він хотів би слухати її запис вдома. «Дуже заспокійлива, заспокійлива музика. Я хотів би мати запис», - сказав він.

«Я думаю, що можна було б, перебуваючи вдома, слухати музику, пити чай. Це заспокоїть ваш розум. Я думаю, що це допоможе зняти напругу і вилікувати людей від хвороб», - додав Мерседес.

Традиційний китайський ієрогліф, що позначає медицину (Яо), включає китайський ієрогліф, що позначає музику (Юе). У стародавньому Китаї вважали, що музика може вилікувати хворобу.

Пан Мерседес пережив це на особистому досвіді, коли його покійній дружині сказали, що їй залишається жити два тижні. Джон розповів, що він був в змозі підтримувати здоров'я своєї дружини протягом трьох років і шести тижнів, даючи їй слухати спокійну класичну музику.

Так само він говорив про своє власне самопочуття після вистави: «Я запевняю вас, що це змусило мене відчути себе набагато краще. Коли я приїхав, я відчував себе не дуже добре. Зараз я повний енергії».

Він також помітив зміну в самопочутті свого друга: «Лю, він також як і я, йшов дуже повільно на концерт. Коли він виходив, він йшов дуже швидко».

Інший аспект Shen Yun, який пан Мерседес високо оцінив, це те, що шоу подобається всім, не тільки китайцям. Більшість відвідувачів вистави - жителі заходу.

«Я рекомендував би це шоу всім - китайцям, мексиканцям, африканцям чи європейцям, я рекомендував би виступ кожному, тому що він дає уяву про стан людського суспільства і людські цінності», - сказав Джон.

«І мені сподобався кожен аспект виступу», - додав він.

Для додаткової інформації відвідайте, будь ласка: ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times - почесний спонсор трупи Shen Yun Performing Arts.

Абрахам Томпсон. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...