• Міжнародна художня виставка на Парламентському Пагорбі

  • Четвер, 16 вересня 2010 року

Організація «Парламентські Друзі Фалуньгун» (ПДФ) Канади виступила співорганізатором художньої виставки, що відкрилася у західному блоці будівлі канадського парламенту.

Художні роботи виставки «Істина-Доброта-Терпіння» представляють собою добір з великого числа картин виставки живопису послідовників Фалуньгун. Деякі з робіт зображують навчання духовній практиці, в той час як інші показують похмурі подробиці жорстокого поводження з послідовниками, ув`язнених в тюрмах Китаю.

Деякі з цих художників зазнали переслідувань, були ув'язнені та піддані тортурам в Китаї перед тим, як тікали в інші країни.

«Всі картини вражають, - сказала член парламенту Джуді Сгро. - Всі вони ясно показують страждання, віру в інше життя і намір спільноти подолати всі перешкоди в переслідуванні, з якими вони продовжують стикатися ... Я сподіваюся, що всі канадці отримають шанс побачити цю захоплюючу виставку: це дуже, дуже серйозна робота, яка повідомляє про триваюче переслідування Фалуньгун і про те, що це вкрай несправедливо».

Сформована в кінці 2009 р. організація «Парламентські друзі Фалуньгун» є першою в своєму роді в світі. Вона спрямована на підтримку послідовників Фалуньгун та інформує канадських парламентаріїв про проблеми, пов'язані з практикою, яка була заборонена китайським режимом у 1999 році.

«Те, на що ми сподівалися сьогодні, - це надати можливість членам парламенту, сенаторам і персоналу дізнатися більше про практику Фалуньгун, - сказав депутат Білл Сікс, голова ПДФ. - Коли ми сформували ПДФ кілька місяців тому, ми думали, що тут недостатньо знайомі з практикою і вирішили, що це гарний привід, щоб послідовники Фалуньгун розповіли про практику і показали частину художніх робіт».

Художниця з Оттави Кетлін Джілліс також була присутня на виставці та розповіла про одну зі своїх робіт «Безкомпромісна мужність», на якій зображений Лю Ченцзюнь, який помер майже після двох років ув'язнення. Він був замучений до смерті за участь у трансляції програми по китайському телебаченню, що викриває переслідування.

Пем Макленнан. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...