• Помер російський кіноактор В'ячеслав Тихонов. ФОТО

  • П'ятниця, 4 грудня 2009 року
У Москві на 82-му році життя помер російський актор, народний артист СРСР В'ячеслав Тихонов, повідомляє телеканал Вести.

Російський кіноактор В'ячеслав Тихонов був госпіталізован в ріанімацію з інфарктом міокарду 28 листопада, - це другий приступ після 2002 року.

Лікарі оцінювали стан здоров'я В'ячеслава Тихонова як стабільно важкий і до останнього часу намагалися стабілізувати життєво важливі функції організму. Сьогодні до обіду Тихонову стало значно гірше, його помістили в реанімацію, а о 15:35 великого актора не стало.

Нагадаємо, в лютому минулого року, напередодні 80-річного ювілею В'ячеслава Тихонова госпіталізували в Центральну клінічну лікарню з сильними болями в області живота. Свій день народження 8 лютого В'ячеслав Васильович провів у лікарняній палаті, а в березні йому зробили "нескладну" операцію.

Раніше, у травні 2007 року В'ячеслав Тихонов був госпіталізован в одну із столичних лікарень з травмою після невдалого падіння у себе на дачі. Він оступився в домі і невдало впав, при цьому сильно вдарився. Незважаючи на те, що болі були дуже сильні, постраждалий актор лише вранці подзвонив своїй дружині Тамарі Іванівні. Вона відразу ж викликала чоловікові "швидку допомогу".

Медики наполягли на терміновій госпіталізації, підозрюючи у знаменитого пацієнта перелом шийки стегна. Результати обстеження показали, що перелому немає. Але в актора був дуже сильний удар тазостегнового суглоба.

У зв’язку зі смертю В’ячеслава Тихонова Перші особи РФ та керівництво Держдуми РФ висловили свої співчуття.

 
Так, спікер Борис Гризлов сказав: "Ми втратили дуже яскравого і талановитого актора, представника великої акторської школи. Його ролі знайомі кожному з нас, вони залишаються зразком професіоналізму, зразком справжньої майстерності".

Де і коли буде похований Тихонов, стане відомо у понеділок.

Справка: В'ячеслав Тихонов народився 8 лютого 1928 у Павлівському Посаді (Московська область). З дитинства таємно від батьків, які були простими трудівниками, мріяв про кар'єру кіноактора.

У 1950 році з відзнакою закінчив ВДІК і почав працювати в театрі-студії кіноактора.


В'ячеслав Тихонов сиграв у десятках кінофільмів, працював з такими майстерами кінематографа, як Сергій Герасімов и Сергій Бондарчук, Станіслав Ростоцький та Михайло Швейцер.

Найвідоміші фільми: Війна і мир, Сімнадцять миттєвостей весни, Доживемо до понеділка, Білий Бім чорне вухо, Вони боролися за батьківщину, ТАСС уповноважений заявити, Справа була в Пенькові (перша стрічка, що принесла Тихонову широку популярність і славу) та інші.

Актор був нагороджений званнями Герой Соцпраці, Народний артист СРСР, лауреат Ленінської та Державних премій СРСР і РРФСР. Кавалер ордена «Знак пошани», ордена «Жовтневої революції», ордена Леніна, медалі «Серп і молот», ордени «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня, орденом Пошани.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...