• Китайська балерина і викладач: «Shen Yun надихає»

  • Середа, 29 квітня 2009 року

Гаваї, Гонолулу. Створена в Нью-Йорку міжнародна компанія  Shen Yun Performing Arts в рамках світового турне 2009 року дала уявлення на Гаваях і привернула велике число артистів в концертний зал Нейла Блейсделла до Гонолулу. Однією з них була Синь Син, китайська балерина і викладач.
 
Пані Синь володіє 20-річним стажем викладання в Академії танцю в Пекіні і в даний час очолює школу танців на Гаваях. 31 березня вона привела з собою декілька студентів, щоб подивитися денне представлення Shen Yun. Вона чула хороші відгуки про Shen Yun і вирішила подивитися це уявлення: «Я дуже щаслива, що приїхала подивитися це шоу. Сподіваюся, що Shen Yun зможе приїжджати  частіше і привозити інші програми».
 
Пані Синь вважає Shen Yun кращою професійною китайською танцювальною групою в Сполучених Штатах. Їй сподобався класичний танець і вишукані костюми. «Хореографія здійснена і відповідає перебігу музики. Це уявлення дивовижне, і я даю йому 100 балів!» — сказала вона.
 
«Це шоу несе китайським людям їх традиційну культуру. Воно настільки успішне, що привертає багато західних глядачів. Я ніколи не чула таких оглушливих аплодисментів».
 
Пані Синь в захваті від артистів Shen Yun, таких юних, повного життя і майстерності. Уявлення її надихнуло, надихнуло танцювати ще краще і більше. «Артисти отримали традиційне навчання. Я можу сказати, що деякі з них дійсно видатні. Танцівниці повністю проявили традиційну красу китайських жінок».

Найсильніше враження на пані Синь провів номер «Вітаючи Весну»: «Танець демонструє чарівність yangko (популярний сільський народний танець в Китаї). У музичному супроводі танцю виконує соло флейта. Це приносить відчуття легкості і швидкого приходу весни».
 
Пані Синь навчалася китайському танцю, коли жила в Пекіні. Вона розуміла, що танці, яким вона навчалася раніше, не несли зміст, пов'язаний з Буддамі і Богами: «За кордоном все це відбувається інакше, і ці ідеї можуть бути виражені вільно. Насправді, велике число китайців все ще вірять в Будду незалежно від того, де вони знаходяться. На мій погляд, духовна віра приносить позитивні плоди для людства».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...