• Знаменитий канадець побажав скорішого проведення концерту Shen Yun у Китаї

  • Неділя, 9 січня 2011 року

Оттава. Серед знаменитостей, які відвідали заключний виступ Shen Yun Performing Arts в Центрі національного мистецтва в Оттаві, столиці Канади, був Девід Кілгур - колишній Державний секретар регіонів Латинської Америки і Африки, а також Азіатсько-тихоокеанського регіону. Його діяльність як правозахисника відзначена багатьма міжнародними нагородами. Його книга «Кривава жнива» про насильницьке видалення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї, написана спільно з адвокатом-правозахисником Девідом Мейтасом розкрила злочини китайського комуністичного режиму.

Девід Кілгур давно є шанувальником трупи Shen Yun Performing Arts з Нью-Йорку, але в цьому році виступ сподобався йому ще більше. «Я думаю, вони феноменальні. Хоча я чекав багато чого, коли прийшов сюди сьогодні ввечері, але те, що я побачив, чудово. Я бачу у всіх глядачів таку ж реакцію», - сказав Девід Кілгур. Він був радий побачити цей прекрасний виступ у другий день Різдва: «Це прекрасно».

Відроджуючи втрачені під час культурної революції (1966-76) традиції стародавньої культури Китаю, Shen Yun показує найвищий рівень виконавської майстерності танцюристів, співаків і музикантів.

«Ми повинні показати цю виставу людям в Китаї, показати культуру Китаю, пісні і танці Китаю, істинного Китаю, - сказав він. - Я впевнений, що скоро цей день настане».

«Один з глядачів, який сидів поруч зі мною, - оперний співак, і одна подружня пара - вони були також захоплені виставою, як і я. Вони були в захваті».

«Ми аплодували всьому, що бачили, і раділи всьому без винятку», - сказав Кілгур і додав, що концерти Shen Yun скрізь отримають найкращий прийом.

«Я не припускав, що виступи Shen Yun можуть стати ще краще, але я бачу, що з року в рік вони стають все дивовижнішими. Здається, стає більше танцюристів і співаків. А які прекрасні декорації! Я просто вражений, і бурхливі оплески публіки свідчать про те, що кожен відчув щось подібне».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...