• Чому вам потрібно їсти горіхи?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2017 року

Волоські горіхиⓅГоріхи – найкращий перекус для тих, хто слідкує за своєю вагою. Вони мають не меншу калорійність і вміст білка, ніж м'ясо, але на відміну від останнього, горіхи повністю засвоюються вашим організмом. Тому новини такі – краще з’їжте жменьку горіхів, ніж бутерброд. 

Корисні властивості горіхів

В горіхах міститься такий елемент як бор. Він засвоюється організмом і необхідний йому для підтримки здоров’я кісток, захищає від болі в суглобах і запобігає переломам кісток, зміцнюючи їх зсередини.

Також горіхи являються цінним джерелом міді, що сприяє підвищенню гемоглобіну в крові. Така властивість смаколиків стане особливо корисною тим, хто багато часу працює в закритих приміщеннях. Адже дефіцит міді в організмі призводить до відчуття млявості і слабкості.

Всі горішки більш ніж на половину містять жири. Отже, це досить калорійний продукт. Але на відміну від жирної свинини, перекус жменькою горіхів не призведе до лишніх кілограмів. Gazeta.ua підтверджує, що цей продукт містить ненасичені жири, які не підвищують, а навпаки, знижають рівень холестерину в крові.

Якщо ви притримуєтесь низькокалорійної дієти, то рекомендуємо додавати їх в невеликій кількості до салатів або супів. Також, ми повторимося, кількома горішками ви зможете замінити традиційний перекус шоколадкою чи булочкою.

Ще один цінний компонент горіхів – поліненасичені жирні кислоти. Ці кислоти надзвичайно корисні для активного функціонування мозку, тому горіхи особливо рекомендують вживати літнім людям.

Види горіхів і їх користь

Волоські горіхи – особливо корисні для вживання тим, хто хворіє на діабет. Вони сприяють покращенню роботи травної системи, живленню клітин головного мозку і зниженню нападів стенокардії.

Кедрові горішки – швидко засвоюються і являються цінним джерелом легких білків. Зміцнюють імунітет, особливо корисні при захворюваннях жовчного міхура.

Кеш’ю – мають антибактеріальний, антисептичний і тонізуючий вплив на організм. Рекомендують вживати при анемії і для нормалізації обміну речовин.

Горіх макадамія – за смаком схожий на фундук. Горіх має високу вартість і особливо ціниться в косметології. Масло макадамії – джерело пальмітинової кислоти, що сприяє омолодженню шкіри.

Фісташки – найменш калорійні горіхи. Але вони містять найбільше клітковини.

Арахіс – горіх,який багатий на антиоксиданти. Вживання арахісу сприяє профілактиці атеросклерозу і захворювань серцево-судинної системи.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...