• Як замовляти улюблені книги через інтернет?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 17 грудня 2017 року

ⓅYakaboo — відомий багатьом і один із найбільших книжкових інтернет-магазинів України. Серед книг під грифом «Видавництво Старого Лева» тут кожен може знайти те, що найбільше йому до душі: книги про подорожі, мотиваційна література, тренінги, підручники та книжки для малечі, книги про хобі, хенд-мейд та інше.

knygy.png

Фото: yakaboo.ua
 

Але в асортименті «Видавництва Старого Лева» є не тільки друковані видання, які стануть чудовим подарунком на свято, але й електронні версії книг, які складно знайти в інших магазинах. Всі відомі видавництва і письменники є тут, в Yakaboo.

Минулого року компанія відкрила власне видавництво — Yakaboo Publishing. Тут можна знайти документальну прозу українського чи закордонного авторства, а також твори всіх популярних жанрів, за якими полюють книголюби.

Книги яких тематик можна замовити онлайн?

• Навчальна та науково-популярна літ-ра: історія, психологія, мистецтво, бізнес, програмування, іноземні мови, словники, біографії та мемуари тощо;

• художня літ-ра: класика та сучасність, твори на фантастичну тематику, детектив, романи тощо;

• книги з виховання та дитяча література;

• для дозвілля: література з хенд-мейду, езотерики, краси тощо.

Для молодих мам та їхніх діток в Yakaboo є пазли, товари для креативу, розмальовки. Школярі зможуть придбати тут всю необхідну канцелярію, термоси і ланчбокси.

Крім усього цього, для тих, хто не може уявити і дня без улюблених книг, у магазині є різні дрібнички, які стануть у пригоді книголюбам: лампи для читання, підставки, закладки.

Робити замовлення книжної продукції онлайн не лише комфортно, але і швидко. Для цього на сайті розміщено спеціальні фільтри, які допоможуть за хвилини відшуковувати необхідну вам літературу. Обирайте жанр, тип, рік, автора та країну-видавця.

Для киян є можливість замовлення доставки посилки кур'єром у день оформлення замовлення. Жителі інших міст можуть отримати посилки поштою. Якщо сума вашого замовлення перевищує 1000 грн, доставка буде безоплатною.

Слідкуйте за новинками на сторінці онлайн-магазину — тут часто з'являються новини про проведення акцій і діють знижки. Цікава інформація з'являється і в блозі.

Зареєстровані клієнти за кожне замовлення отримують бонуси, якими можна скористатися, оформлюючи інші замовлення.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...