Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як відвідати санаторно оздоровчий комплекс "Моршин" та отримати найкраще лікування

Середа, 2 грудня 2020 року

Санаторно оздоровчий комплекс Моршин надає різноманітні послуги з лікування. Сюди їдуть лікувати хвороби нирок, серця, шлунково-кишкового тракту та проблеми з обміном речовин. Проте у Моршині доволі багато санаторіїв з різним профілем лікування. Тому перш ніж замовляти путівку потрібно ознайомитись, що ж ви отримаєте за свої гроші. Знайти цю інформацію можна на офіційній сторінці закладу, який вас зацікавив. Деякі заклади різнопланові, інші зосереджуються тільки за одним напрямком.

Які хвороби можна лікувати у Моршині

Моршинські джерела лікувальних вод відомі у всьому світі. Ця вода завдяки своєму хімічному складу сприяє лікуванню різних хвороб. Але, оскільки джерел декілька, вони мають різний хімічний склад і допомагають при різних захворюваннях. Давайте розглянемо дію різних джерел при лікуванні різноманітних захворювань:

  • Джерело №1. Вода з нього багата на хлорид, сульфат, калій, натрій і магній. Завдяки своєму складу ефективно використовується при лікуванні органів травлення та шлунково-кишкового тракту. Також під час її вживання відмічається жовчогінний та сечогінний ефект. Досліди продемонстрували, що вода з цього джерела сприяє виведенню токсинів, радіонуклідів, нітратів та канцерогенів. Покращується загальний стан організму завдяки стимуляції обміну речовин та імунної системи. Що стосується нервової системи, вода з таким складом, дозволяє стабілізувати роботу нейронів. Лікування призначають людям, у яких діагностовано хронічний гастрит, виразка (шлунку або дванадцятипалої кишки), знижена або нормальна секреція шлункового соку, дисфункція жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
  • Джерело № 6. У цьому джерелі хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. З її допомогою також лікують органи травлення, шлунково-кишковий тракт. Але якщо вода з першого джерела допомагає при зниженій кислотності шлунку, то у даному випадку, вода лікує підвищену секрецію шлункового соку. Також дуже сильно допомагає при захворюваннях печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Використовується для нормалізації травлення у людей схильних до запорів.
  • Джерело № 4. Якщо вода з вище описаних джерел має яскраво виражену лікувальну дію, і підходить далеко не всім, то вода з четвертого джерела є столовою. Тобто, її можна вживати кожен день в необмеженій кількості. Її склад не таких насичений - тільки гідрокарбонат та кальцій, але рідина все одно має лікувальну дію. Наприклад, допомагає при лікуванні сечокислих діатезів та сечокам'яної хвороби. Саме на основі води цього джерела виготовляють мінеральну воду «Моршинська».

Воду не лише п’ють – з її допомогою хворим роблять мікроклізми, використовують для обгортань, інгаляцій та інших процедур. В ефективність всіх цих заходів дійсно доведена – збагачена мінералами вода позитивно діє на організм, якщо притримуватись курсу лікування, адже неправильне лікування може не просто дати потрібного ефекту, а навіть нашкодити.

На що потрібно звернути увагу, їдучи у Моршин

Уже говорилось, що у Моршині багато центрів, які пропонують оздоровитись. Але потрібно обрати якийсь один. Щоб зробити це правильно, бажано звернути увагу на наступні фактори:

  • Яке харчування вам пропонують і чи входить воно у вартість проживання. Харчування повинно бути збалансоване та комплексне, узгоджене з дієтичними рекомендаціями. Це пов’язане з тим, що туристи повинні притримуватись дієти через різноманітні хвороби. Також вони повинні отримувати потрібну їм кількість мінеральної води. У деяких готелях присутнє харчування по типу «шведський стіл». Якщо і цього не достатньо, можна відвідати бари та кафе, яких поблизу безліч.
  • Проживання. У санаторіях, пансіонатах та готелях є різноманітні категорії номерів на будь-який гаманець та смак. Але щоб отримати саме те житло, яке вам сподобалось, його бажано завчасно забронювати.

Поїздка повинна бути не тільки корисною, але і приємною.

Comments   

загрузка...