Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Інтерактивні дошки: загальна інформація і поради щодо вибору

Вівторок, 24 листопада 2020 року

Інтерактивні дошки ‒ це сучасне інформаційне обладнання, яке знайшло широке застосування в бізнес-сфері та освіті. Під час користування подібні пристрої пропонують низку чудових функцій, які дозволяють отримати та легко засвоїти інформацію будь-якої складності. І все це за допомогою інтерактивних функцій цього обладнання.

Сучасні інтерактивні дошки напряму підключаються до персонального комп’ютера або ж працюють завдяки безпровідним протоколам зв’язку. по зовнішньому виду вони майже не відрізняються від звичайної дошки, однак дозволяють користувачам змінювати отриману візуальну, текстову або відео інформацію за своїми основними потребами. Саме тому ці пристрої стали такими популярними в сфері освіті при сприйнятті нової інформації та в сфері бізнесу під час планування.

Інтерактивна дошка

Основні функції інтерактивної дошки

Розглянемо детальніше основний функціонал, який пропонує нам цей пристрій. Під час навчального процесу контроль над інтерактивною дошкою залишається у викладача, який сидить за підключеним ПК. Саме він виводить візуальну інформацію на дошку. Однак учні біля, завдяки спеціальним маркерам (які, до речі, можуть працювати за зовсім різними технологіями), отримають можливість змінювати отриману інформацію за власними потребами.

Дошка дозволяє роботи нотатки, вносити корективи та багато інших речей, що значно збільшує інтерактивне залучення учнів у процес навчання. Це, в свою чергу, легкості та якості засвоєння нової навчальної інформації. Ще однією перевагою використання інтерактивної дошки є підвищене зацікавлення учнів до нових технологій та безпосередня участь у процесі сприйняття нових факторів та задач.

На що звернути увагу при покупці інтерактивної дошки

Інтерактивні дошки для школи, ціна яких може значно відрізнятися в залежності від використаних технологій та технічних характеристик, є доволі вартісними пристроями. Саме тому до їх купівлі варто віднестись максимально відповідально, щоб отримане обладнання повністю відповідала вимогам навчального процесу. Саме тому перед покупкою зверніть увагу на такі фактори:

  • виробник пристрою;
  • якість кріплення в комплектації;
  • різновид проектору (найкращі купляти моделі з настінним та настельним проектором);
  • матова чи глянцева поверхня дошки.

Оцінивши ці аспекти, ви зможете придбати максимально якісний пристрій для учнів школи.

Comments   

загрузка...