П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати тканинні ролети

П'ятниця, 13 листопада 2020 року

Одним з найбільш популярних елементів сучасного текстильного оформлення інтер'єру є ролетні штори. Зважаючи на високу функціональність та естетичний зовнішній вигляд, без їх використання сьогодні не обходиться жоден сучасний домашній або громадський дизайн. Тканинні ролети ціна на які значно нижча, ніж на традиційні штори, швидко здобувають довіру та позитивні відгуки користувачів.

Тканинні ролети

Популярність тканинних ролет обумовлена безліччю факторів. Серед них універсальність, практичність, естетичність та багато інших. Варто виділити ще одне достоїнство ролет, ― вони не підтримують горіння вогню. Цей плюс особливо помітний у порівнянні із звичайними шторами, які спалахують та згорають за лічені хвилини. Тому використання ролет у будинку, де мешкають діти, які можуть необережно гратися із сірниками, буде оптимальним варіантом.

Залежно від дизайну приміщення постає питання: які рулонні штори краще вибрати, щоб не помилитися. Основні критерії підбору ― рівень ізоляції світла і стиль кімнати. Як і будь-які інші штори, ролети повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр і виконувати свої безпосередні функції.

Тканинні ролети

Однотонні фактури нейтральних відтінків, які візуально не перевантажують простір, актуальні для невеликих кімнат або приміщень із насиченими кольорами інтер'єру.

Простір, оформлений у монохромних тонах, можна лаконічно прикрасити яскравими ролетами із контрастним малюнком. Надати затишку та тепла приміщенню, вікна якого виходять на північну сторону, допоможе використання теплої кольорової гами. Оптично гармонізувати занадто світлі кімнати здатні ролетні штори холодних тонів.

Вибираючи матеріал для рулонних штор, слід орієнтуватися на призначення приміщення і потребу в захисті від сонячного світла.

Варто відзначити, що більшість тканин для ролет мають високий рівень зносостійкості, вони просякнуті спеціальною речовиною, яка запобігає вигоранню і відштовхує пил. За необхідності, ролети можна легко почистити порохотягом або вологою тканиною. Ці властивості ― ще один безперечний плюс в скарбничку функціоналу рулонних штор.

Тканинні ролети

Види тканин для штор за ступенем пропускання світла:

  • Прозорі і напівпрозорі тканини: можуть бути виготовлені на основі бавовни, льону, нейлону, поліестеру. Добре розсіюють світло. Підійдуть для кімнати, де не потрібне повне затемнення, наприклад, в їдальню.
  • Димаут: досить щільна тканина, що забезпечує високий, але не повний ступінь затемнення кімнат ― близько 80%.
  • Блекаут: щільний багатошаровий матеріал, що володіє найнижчою світлопроникністю. При монтажі закритим методом блекаут-штори захищають від сонця практично на 100%, що робить їх ідеальним рішенням для спальні.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...