Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Корисні поради по переобладнанню горища в мансарду

П'ятниця, 30 жовтня 2020 року

Якщо у вас є свій будинок з горищем, то відмінним рішенням стане переобладнання останнього в мансарду. Завдяки цьому ви зможете істотно розширити житловий простір, а також більш раціонально використовувати горище. Тільки не забудьте про те, що для переобладнання горищного приміщення і його перепланування потрібно буде отримати відповідний дозвіл.

Мансардні вікна

Варіанти використання мансарди

З мансарди можна зробити відмінну спальню, дуже затишну і тиху. Оскільки приміщення знаходиться у верхній частині будинку, ніхто не буде заважати вашому спокійному відпочинку. Важливо лише зробити якісну звукоізоляцію і теплоізоляцію стін і даху.

Також на мансарді можна влаштувати затишний робочий кабінет. Письмовий або комп'ютерний стіл можна встановити прямо навпроти великого вікна, щоб у перервах милуватися красивим видом, що відкривається з верхнього поверху. Також з мансарди вийде хороша кімната для гостей, можна обладнати тут і тренажерну залу.

Мансардне вікно

Важливі моменти облаштування мансардного приміщення

Одна з найважливіших задач, яку вам належить вирішити під час робіт з облаштування мансарди — це забезпечити її достатнє освітлення і разом з тим знизити втрати теплого повітря з приміщення. Для цього вам знадобиться купити якісні вікна — відмінним вибором стануть мансардні вікна VELUX, які представлені на сайті https://myprostir.com/ офіційного українського дилера цієї компанії. Установка енергозберігаючих вікон на мансарді допоможе вам заощадити на опаленні та зробити приміщення по-справжньому затишним і комфортним.

 мансардне вікно VELUX

Відмінною особливістю мансардних вікон VELUX є те, що їх можна встановлювати як окремо, так і разом, поєднуючи кілька вікон. Це доцільно робити в тому випадку, якщо з мансарди відкривається гарний вид, який не хочеться закривати суцільною стіною. Навіть при установці таким способом, вікна будуть забезпечувати достатній рівень теплозбереження.

мансардне вікно

По можливості не розміщуйте на мансарді дуже багато меблів, щоб не перевантажувати перекриття. Перед переобладнанням горища обов'язково визначте якість перекриттів і оцініть їх запас міцності. Пам'ятайте, що мансарда стане повноцінним житловим приміщенням, в якому ви будете бувати набагато частіше, ніж на горищі.

При бажанні можна об'єднати мансарду з тією кімнатою, яка знаходиться прямо під нею. Для цього варто використовувати широкі сходи з невеликим кутом нахилу. В результаті ви отримаєте щось схоже на дворівневу кімнату, красиву і затишну.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...