П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Цікавості про суші

П'ятниця, 16 жовтня 2020 року

Серед усіх страв японської кухні найбільшу популярність у світі здобули суші. Для того, щоб поласувати їм, зовсім не обов'язково вдаватися в тонкощі їх приготування і шукати ідеальні для готування продукти. Адже можна просто замовити суші додому або в офіс — для цього відвідайте сайт ресторану від ТМ «SushiGo». Меню суші ви побачите на сторінці sushi-go.com.ua. При бажанні можна відвідати і сам ресторан у Львові, щоб відчути атмосферу і познайомитися з якісною і смачною кухнею.

суші

У чому різниця між суші й ролами?

Багато хто вважає, що суші та роли — це різні назви однієї й тієї ж страви, але це не зовсім так. Насправді роли є однією з різновидів суші. Класичні суші мають вигляд мініатюрної грудочки з рису, на який зверху покладена тонка "пелюстка" риби. Рол же має вид скрученого рулету, розрізаного на кілька кусочків для зручності поїдання. До складу ролу входить рис, заправлений рисовим оцтом, водорості норі є оболонкою, і начинка з риби, морепродуктів, вершкового сиру і овочів. Деякі любителі суші готують роли дома, використовуючи в якості начинки будь-яку начинку, навіть варену курку. Словом, варіантів начинки для ролів існує безліч. При приготуванні ролів дома ви можете сміливо експериментувати, додаючи в начинку різні продукти.

роли

Чи корисні суші?

Суші, які приготовлені з використанням високоякісних, свіжих продуктів, є корисними для людського організму. Адже риба і морепродукти, що входять до складу страви, найчастіше не піддаються термічній обробці, тому зберігають усі корисні речовини. Але врахуйте, що суші є швидкопсувною стравою. З'їсти їх краще в першу годину після приготування. Зберігати суші в холодильнику, а тим більше заморожувати, не можна.

роли

Як правильно їсти роли?

В Японії роли вважають за краще їсти руками, хоча українці й жителі інших країн звикли для цього використовувати палички. Перед тим, як покласти рол в рот, рекомендується злегка занурити його в соєвий соус, налитий в миску. При бажанні на рол можна намазати трохи васабі. А ось маринований імбир призначений для того, щоб їсти його в проміжках між поїданням ролів. Вважається, що він перебиває смак і аромат ролу, завдяки чому людина зможе краще оцінити смак наступного ролу. Що стосується напоїв, то до суші дуже непогано підходить світле пиво або ж склянка улюбленого напою.

суші

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...