П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вертикальні жалюзі: які ламелі потрібні для офісу та дому?

П'ятниця, 16 жовтня 2020 року

Вертикальні жалюзі у місті Львів використовуються як елемент декору у квартирі, приватному будинку чи офісі, хоча вони є ідеальною заміною традиційним шторам, які з часом втрачають колір, оскільки вигорають на сонці. У компанії Арктіка є можливості замовити три види вертикальних жалюзі, а саме класичні, стрінг та пластикові.

жалюзі

Види вертикальних жалюзі

  • Класичні вертикальні жалюзі складаються із ламелей з тканини різної ширини — 127 мм та 89 мм. Попри те, що користуються популярністю тканинні жалюзі, все частіше власники квартир та будинків придивляються до виробів з поліестеру. Синтетичні матеріали відрізняються простотою в експлуатації, оскільки вертикальні жалюзі з поліестеру легко очищаються від пилу та інших видів забруднень. Широко використовуються в державних установах та навчальних закладах.
  • Ниткоподібні жалюзі, або стрінг, відрізняються від жалюзі у традиційному розумінні, оскільки вони облагороджують жиле приміщення, та допомагають створювати затишну атмосферу, яскравий дизайн зі східними мотивами.
  • Пластикові жалюзі є ідеальним варіантом для залитих сонцем приміщень, оскільки ламелі не пропускають сонячних променів. Їх часто можна помітити у державних чи приватних лікарнях, дитячих садках, де пріоритетом є підтримання чистоти без зайвих труднощів. Єдиним недоліком використання пластикових жалюзі є шум, який створюється в процесі їх експлуатації.

Переваги використання вертикальних жалюзі у жилих та офісних приміщеннях

Попри те, що вертикальні жалюзі підійдуть не для будь-якого інтер'єру, у них досить багато переваг, завдяки яким є бажаним елементом декору у квартирах чи приватних будинках, котеджах Львова.

Жалюзі досить прості у використанні, оскільки достатньо завантажити їх у пральну машину, щоб повернути їм первісний вигляд. На відміну від штор, жалюзі вважаються набагато практичнішим елементом декорування, аныж штори, враховуючи довгий термін експлуатації.

Щодо особливостей експлуатації на регулярній основі, вони набагато краще пропускають повітря, ніж штори, тому забезпечують безперервну циркуляцію повітря у жилому чи офісному приміщенні. Тим більше, у разі додаткової обробки ламелей покращуються пилевідштовуючі властивості матеріалу, з якого вони виготовлені.

Порівнюючи вертикальні жалюзі з горизонтальними, їх беззаперечним плюсом є те, що вони здатні створити по-справжньому затишну атмосферу, тому у приміщенні буде комфортно не тільки перебувати, але й працювати, щодня повертаючись в офіс. До явних переваг відносять і можливість закривати не тільки вікно, а й всю площу навколо віконного отвору, тому їх можуть порівнювати зі шторами.

У разі пошкодження чи деформації однієї з ламелей не потрібно замовляти нові жалюзі, а достатньо замінити деталь з дефектом, щоб повернути жалюзі первісний вигляд, без потреби розбирати всю конструкцію. Якщо йдеться про особливості використання горизонтальних жалюзі, потрібно буде прикласти багато зусиль, щоб за короткий час відносити цілісність виробу.

Вертикальні жалюзі випускаються з ламелями різної довжини та ширини, тому завжди можна підібрати виріб, який ідеально підійде для вікон офісу чи дому. Завдяки строгому геометричному дизайну, доповнюють сучасний інтер'єр. До того ж, вертикальні жалюзі можуть збиратися різними способами, тому просто відновити цілісність жалюзі при пошкодженні однієї з ламелей. Розміщення ламелей у напрямку зверху вниз є запорукою чистоти, оскільки набагато менше пилу скупчується на деталях під час експлуатації у жилих чи офісних приміщеннях.

Попри універсальність вертикальних жалюзі, все ж рекомендують не встановлювати їх на балконах, або у приміщеннях з сильними повітряними потоками, оскільки вони будуть створювати додатковий шум.

Comments   

загрузка...