Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибір гібридів соняшнику для вирощування на українських полях

П'ятниця, 9 жовтня 2020 року

Для вирощування соняшнику в Україні відводяться величезні площі родючих земель, і щорічно фермери країни збирають великі врожаї цієї цінної культури. Соняшник використовується для виробництва рослинної олії, при випічці хліба і кондитерських виробів, для виробництва солодких десертів, солоних закусок і безлічі інших видів продукції. Що ж слід знати початківцю фермеру, який вирішив зайнятися вирощуванням цієї культури?

семена подсолнечника

Закупівля посівного матеріалу

Від його якості залежить обсяг майбутнього врожаю, тому купувати потрібно лише найкраще насіння. Замовити його український фермер може в інтернет-магазині "НАСІННЯ СОНЯШНИКА" https://www.semena-podsolnechnika.com.ua/. В його каталозі можна знайти високоякісне насіння соняшнику різних сортів і гібридів, а також насіння кукурудзи. Крім насіння магазин пропонує різноманітні засоби захисту рослин, добрива, гербіциди, фунгіциди та інші товари, необхідні сучасному фермеру. Важливо, що магазин співпрацює тільки перевіреними аграріями, які багато років займаються посадковим матеріалом соняшника розробленим вітчизняними і закордонними виробниками. Головна мета компанії — це найкраще насіння для українських сільгоспвиробників.

подсолнечник

Для найкращого врожаю, соняшник обробляється стимулятором росту (Марс) і протруюється (Максим XL), що забезпечує стійкість рослини до комах-шкідників. Після посіву завжди висока схожість, що обумовюється дією активних речовин препаратів, які створюють надійний захист від посушливої ​​погоди,та інших зовнішніх факторів.

соняшник

Гібриди соняшнику

Фермеру, який хоче отримати значний урожай насіння соняшнику, слід вибирати середньостиглі гібриди. Їх врожайність при сприятливих умовах може перевищувати 4 тонни з 1 гектара. А ось найвищим рівнем вмісту олії відрізняються ранньостиглі гібриди. Дозрівають вони приблизно за 100 днів, а вміст олії в насінні досягає 51%. Врожайність також дуже непогана — близько 3 тонн з гектара.

Гібриди соняшнику хороші тим, що дають стабільно високі врожаї, а схожість насіння при дотриманні технології вирощування майже досягає 100%. Саме тому якісне гібридне насіння настільки популярне серед українських фермерів.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...