Неділя, Жов 25, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Програміст: переваги та недоліки професії

Четвер, 1 жовтня 2020 року

Хороші програмісти сьогодні користуються особливою увагою з боку роботодавців, і справжній професіонал, розумний і талановитий, навряд чи буде сидіти без роботи. Відповідно, багато молодих людей записуються на курси програмування, щоб почати освоювати перспективну професію. Введіть у пошукову систему "курси PHP Львів", і ви побачите сайт IT Education Academy — цей проєкт створений спеціально для того, щоб дати шанс молодим українцям стати затребуваними фахівцями у сфері IT. Потенційні слухачі ITEA можуть вибрати денні або вечірні курси, а також записатися на заняття в режимі онлайн.

 програміст

Чим приваблива професія програміста?

Серед головних переваг цієї професії потрібно назвати наступні:

  • програміст може працювати віддалено, адже для виконання замовлень йому зовсім не обов'язково сидіти в офісі. Все, що йому потрібно для роботи — це ноутбук з підключенням до інтернету;
  • послуги висококваліфікованих програмістів дуже затребувані в розвинених країнах. Можна сміливо стверджувати, що для хорошого фахівця не існує кордонів, адже при бажанні він може відправитися до іншої країни і без особливих труднощів знайти там високооплачувану роботу;
  • роботу програміста складно назвати нудною, адже він щодня може отримувати дуже різноманітні замовлення різної складності. Їх виконання дасть фахівцю новий досвід, дозволить стати більш впевненим у собі і власному професіоналізмі;
  • у програмістів дуже непогані зарплати навіть в Україні. Завдяки гарному доходу програміст зможе подорожувати, витрачати гроші на свої захоплення і вести насичене, цікаве життя.

професія програміста

Як бачите, переваг у цій професії чимало, але є у неї й кілька недоліків. Про них обов'язково варто пам'ятати тому, хто вирішив пов'язати своє життя з програмуванням.

Недоліки професії

Для того, щоб стати по-справжньому хорошим програмістом, потрібно буде витратити багато часу і сил. Спочатку потрібно пройти навчання на курсах, потім почати працювати над своїми першими замовленнями для накопичення досвіду. При цьому програмісту потрібно постійно вдосконалюватися, освоювати нові мови програмування і намагатися обійти конкурентів. Якщо ви не відрізняєтеся старанністю і працьовитістю, то така професія точно не для вас.

програміст

Вирішивши стати програмістом, приготуйтеся до того, що ви багато часу будете проводити за екраном комп'ютера. Сидяча робота підходить далеко не всім людям — пам'ятаєте це, записуючись на курси, і об'єктивно оцінюйте свої можливості й бажання.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...