Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради щодо вибору одягу для зимового полювання

Четвер, 29 жовтня 2020 року

Підготовка до полювання має на увазі не тільки чистку зброї, визначення найбагатших угідь та інші клопоти, приємні кожному мисливцю. В рамках підготовки йому потрібно буде вибрати якісний костюм для полювання, який був би зручним, добре зігрівав у холод і забезпечував надійне маскування. Купити мисливський костюм можна в одному з численних інтернет-магазинів — наприклад, в HUNT MASTERS. Про тонкощі ж його вибору ви зможете прочитати в цій статті.

Вибираємо костюм для зимового полювання

Найважливішими якостями для зимового мисливського костюма є здатність зберігати тепло і надійно захищати тіло від пронизливого вітру, а також стійкість до вологи. Також важливо, щоб костюм не сковував рухи мисливця, оскільки в занадто громіздкому, важкому одязі йому буде складно управлятися зі зброєю.

Костюм Alaska ELK

Якщо вибір стоїть між штанами і комбінезоном, то для зимового полювання краще вибрати останній. Комбінезон кращий насамперед тим, що захищає від вітру і холоду поперек. Це особливо важливо для тих мисливців, які чатують звіра в засідці.

При виборі костюма завжди звертайте увагу на кількість кишень, які він має. Їх повинно вистачати для того, щоб ви могли зручно носити з собою невеликий мисливський скарб, ключі від автомобіля, рацію або смартфон та інші невеликі речі.

Аксесуари

На додаток до зимового костюма мисливцеві потрібно буде вибрати рукавички і шапку. Шапку краще купувати ту, яка зшита з натурального хутра. Хутро має відмінні теплоізоляційні властивості, до того ж шапка з цього матеріалу виглядає досить ефектно. Якщо ж хутряні вироби вам не до душі, то вам варто замовити шапку з вовни із додаванням акрилових волокон. Вона не така об'ємна, як хутряна, але так само добре буде зігрівати вашу голову.

Кожному мисливцеві можна порадити купувати відразу дві зимові шапки. Одна повинна бути теплішою, друга — легша і тонша. Першу слід надягати в особливо морозні дні, друга стане в пригоді для тепліших днів.

Що стосується рукавичок, то вони перш за все повинні бути зручними при стрільбі зі зброї. Адже при несподіваній появі звіра у мисливця може і не бути часу для того, щоб зняти рукавички для зручної стрілянини. Тому краще купувати ті, які мають відділення для вказівних пальців і виготовлені з не дуже товстих, здатних щільно прилягати до долоні матеріалів. Краще купити дві пари рукавичок, щоб на полюванні мати при собі запасні.

Comments   

загрузка...