Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати жіночий браслет

Середа, 28 жовтня 2020 року

Багато українок добре знають інтернет-магазин Firini, в якому продаються різноманітні вироби з натурального каменю, дерева, шкіри, в тому числі й браслети. Знайти їх можна на сторінці https://firini.com.ua/zhenshchinam/zhenskiye-braslety. Робити замовлення в цьому магазині дуже зручно, а доставка товарів можлива по всій території України.

жіночій браслет на руку

Носити браслети люблять багато жінок, але далеко не кожна вміє правильно вибирати ці прикраси. Якщо і ви відчуваєте труднощі з вибором, то ця стаття саме для вас — тут ви знайдете слушні поради, що стосуються вибору красивого й елегантного браслета.

жіночій браслет

Вибір браслета й особливості жіночої фігури

Якщо жінка може похвалитися вузьким, витонченим зап'ястям і довгими пальцями, то їй варто вибрати тоненький браслет, який має вигляд ланцюжка або з маленьких камінчиків, що обвиває руку кілька разів. Також можна вибирати браслети, прикрашені ефектними підвісками з металу або каміння. Якщо ж худенька дівчина вважає за краще носити широкі браслети, то їй варто вибирати комплект браслетів, наприклад "Енергія шунгіту". Такі браслети завдяки кількості й яскравості будуть здаватися більш тонкими, ніж вони є насправді.

браслет

Жінка, яка має широкі й повні зап'ястя, може зупинити свій вибір на браслетах складних форм, прикрашених підвісками. Також можна вибрати прикраси, що складаються з великих, масивних намистин. Повна жінка, любляча тонкі браслети, може надягати на руку кілька таких прикрас одночасно. Словом, все залежить від смаку модниці і від того, який спосіб вона хоче створити за допомогою браслетів.

жіночій браслет

Браслет і одяг

Ця прикраса має гармонійно поєднуватися з одягом жінки. Якщо вона віддає перевагу речам з довгими рукавами, то їй слід вибирати ті браслети, які не будуть під ці рукави ховатися. Відмінно буде виглядати великий браслет у вигляді кільця, а також прикраса складної форми з яскравим камінням і декоративними елементами.

жіночій браслет на руку

Якщо ви віддаєте перевагу зручному повсякденному одягу, то можете доповнити свій образ шкіряним браслетом, прикрашеним лавовим каменем, або декоративними вставками і підвісками. А ось якщо ви хочете надіти розкішну вечірню сукню, то і браслет для нього вибирайте відповідний. В цьому випадку слід надіти прикрасу з дорогоцінним каменем, або, наприклад з перлинами.

браслет

Перед покупкою будь-якого браслета огляньте свій гардероб і уявіть, яка конкретна прикраса буде виглядати разом з тією чи іншою річчю. Це допоможе вам зробити правильний вибір браслета.

Comments   

загрузка...